Zamknij

Sex Education: Netflix zapowiedział, że powstanie 3. sezon serialu

Roksana Orlicka
11.02.2020 16:04
Netflix zapowiada 3 sezon serialu Sex Education
fot. Instagram/@sexeducation

"Sex Education' to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Zapowiedziano, że powstanie 3. sezon serii. Czego możemy się spodziewać i kiedy nowe odcinki "Sex Education" trafią na Netflixa?

Sex Education: Netflix zapowiedział, że powstanie 3. sezon serialu. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Sex Education". Netflix zapowiedział, że będzie kontynuować serial i powstanie 3. sezon. Kiedy można się go spodziewać na platformie? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Locke & Key: Powstanie 2. sezon lubianego serialu Netflixa. Kiedy nowe odcinki? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Sex Education: Netflix zapowiada, że powstanie 3. sezon

"Sex Education" to serial o dojrzewaniu i pierwszych intymnych doświadczeniach nastolatków. Co więcej, opowiada o ich problemach i rozterkach. Produkcja spodobała się widzom na całym świecie, dlatego Netflix zapowiada, że powstaną nowe odcinki. 

Nowy sezon serialu "Sex Education" ma się pojawić w najbliższych miesiącach. Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, ale bardzo prawdopodobne, że zostanie opublikowany pod koniec 2020 roku lub w styczniu 2021 roku

Czego możemy się spodziewać w 3. sezonie "Sex Education"? Netflix opublikował nietypową zapowiedź. Przedstawia ona dyrektora ze szkoły, w którym uczą się bohaterowie serialu. Oprowadza on widzów po wystawie z portretami bohaterów i dowiadujemy się, co może ich czekać w kolejnych epizodach.

Zobacz także: Netflix podał plany serialowe na najbliższe lata. Znikną największe hity [LISTA TYTUŁÓW]

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

 

RadioZET.pl/RO