Zamknij

"Sex Education": dzieci Gillian Anderson nie mogą oglądać serialu. Nie wyraża na to zgody

24.09.2021 15:23
Sex Education
fot. Sam Taylor/Netflix

"Sex Education" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Okazuje się, że Gillian Anderson, która gra jedną z głównych ról, nie chce by jej dzieci oglądały ten serial. Co powiedziała na ten temat?

"Sex Education": dzieci Gillian Anderson nie mogą oglądać serialu. Jak podaje telemagazyn.pl - aktorka udzieliła zaskakującego wywiadu w podcaście "The Radio Times", w którym zdradziła, że nie chce, by jej dzieci oglądały serial Netflixa. Jaki jest tego powód?

Zobacz także"Sex Education", sezon 4: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie czwarty sezon na Netflixie? [DATA]

"Sex Education": dzieci Gillian Anderson nie mogą oglądać serialu Netflixa

"Sex Education" to serial kierowany do młodzieży, który doczekał się 3. sezonów. Produkcja cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Okazuje się, że mimo to Gillian Anderson nie chce, by jej dzieci oglądały serial. Anderson jej mamą 27-letniej Piper, 14-letniego Oscara i 12-letniego Felixa.

Muszę przyznać, że żyję spokojnie, wierząc, zapewne naiwnie, że moje dzieci nie oglądają tego serialu. Mam nadzieję, że nigdy go nie widziały. Kiedy tylko pojawił się pierwszy sezon serialu, powiedziałam im, że nie wolno im tego robić

Gillian Anderson

Gillian Anderson dodała, że nie wynika to z tego, że unika z dziećmi rozmów na trudne tematy. Aktorka wyznała, że sporo rozmawia ze swoimi pociechami, poruszyła również temat serialu "Sex Education", zwracając uwagę na to, że produkcja Netflixa akceptuje wszystkich, bez względu na to, jak chcą żyć. 

"Sex Education": gdzie oglądać serial?

Serial "Sex Education" jest dostępny na płatnej platformie streamingowej Netflix. Użytkownicy Netflixa mają dostęp do 3. sezonów serialu.

Zobacz także: „Sex Education”: seria kwiecistych plakatów promujących 3. sezon hitu Netflixa [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl