Zamknij

4. sezon "Sex Education" oficjalnie powstanie. Zobaczcie pierwszą zapowiedź [WIDEO]

27.09.2021 08:04

"Sex Education" to młodzieżowy hit Netflixa, który niedawno powrócił do nas z 3. sezonem. Gigant streamingowy potwierdził jednak, że nasza przygoda w liceum Moordale nie dobiegła końca.

4. sezon "Sex Education" oficjalnie powstanie. Zobaczcie pierwszą zapowiedź [WIDEO]
fot. Sam Taylor/Netflix

"Sex Education" to nie tylko zabawny i wciągający serial z przesympatycznymi bohaterami. To także produkcja, która niesie ze sobą jakąś wartość dodaną i (jak wskazuje sam tytuł) edukuje swoich odbiorców. Serial Netflixa doczekał się dotąd trzech sezonów, z których ostatni jest jeszcze mocno świeży. To jednak nie przeszkodziło włodarzom platformy w ogłoszeniu kolejnego.

"Sex Education 4" powstanie: Netflix zapowiada nowe odcinki

Podczas pierwszej edycji "Tudum" - netflixowego wydarzenia, które miało miejsce w sobotę 25 września 2021 roku, gigant streamingowy zaprezentował materiały promujące powroty swoich największych hitów (a także głośne debiuty). Wśród nich znalazła się pierwsza zapowiedź 4. sezonu "Sex Education".

Teaser oczywiście nie zdradza nic z fabuły, jednak stanowi potwierdzenie tego, na co czekali fani serialu - powstania 4. sezonu. Możemy spekulować, że w nadchodzących odcinkach zobaczymy perypetie Maeve w USA, albo czeka nas kolejny przeskok czasowy i ujrzymy ją już po powrocie. Dowiemy się także, kto w końcu jest ojcem dziecka Jean oraz, czy Otis wytrzyma rozłąkę z ukochaną. 

"Sex Education 4": kiedy premiera na Netflix?

Niestety, Netflix nie zdradził przewidywanej daty premiery 4. sezonu "Sex Education". Zasadnym wydaje się jednak założenie, że na nowe odcinki poczekamy przynajmniej do drugiej połowy 2022 roku.

W rolach głównych występują Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Mikael Persbrandt i Kedar Williams-Stirling. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie w bibliotece Netflixa.

loader

RadioZET.pl/Netflix