Zamknij
Kadr z nowej odsłony serialu "Miasteczko Twin Peaks". Na zdjęciu Kyle MacLachlan i Al Strobel
  • Kadr z serialu "Miasteczko Twin Peaks"
  • 6 Zobacz
fot. Suzanne Tenner/East News

"Usta usta", "Pełna chata", "Kochane kłopoty" to tylko część seriali, która nawet po kilkuletnich przerwach wróciła na mały ekran. Co jeszcze doczekało się swojego nowego wcielenia? 

Seriale wznowione po latach to nie tylko gratka dla zapalonych kinomanów, ale także sentymentalny powrót do życia swoich ulubionych bohaterów sprzed kilku lat, tym bardziej, że część z nich wygląda całkowicie inaczej! Kontynuacje kultowych seriali, które pojawiły się po długiej przerwie najczęściej cieszą się dużą popularnością i wywołują niemałe emocje w świecie filmowym. Które ze znanych tytułów doczekały się swoich nowych wersji? 

Zobacz także: Ola Domańska w nowym serialu Polsatu. Zobacz zdjęcia z planu 

Seriale, które wznowiono po latach - polskie i zagraniczne produkcje

Wśród seriali, które doczekały się swoich kontynuacji znajdziesz zarówno polskie, jak i zagraniczne tytuły. Część z nich - m.in. "Z Archiwum X", "BrzydUla" czy "Miasteczko Twin Peaks" - to prawdziwe klasyki, o których słyszał zapewne każdy z nas! Nie dziwi zatem decyzja o przywróceniu ich do życia. Co więcej niektóre kontynuacje możesz wciąż zobaczyć na Netflixie czy HBO! Szczegóły znajdziesz w galerii. 

Wielki powrót "Przyjaciół" 

W maju 2020 roku miała się odbyć premiera specjalnego odcinka kultowych "Przyjaciół". Niestety ze względu na pandemię termin został przesunięty. Wiadomo jednak, że najsłynniejsi na świecie przyjaciele - Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross - powrócą w marcu 2021 roku! Mamy nadzieję, że będzie to powrót w wielkim stylu, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy. 

Zobacz także: "Przyjaciele" znikną z Netflixa. Do kiedy będziemy mogli oglądać serial?