Zamknij
Netflix - seriale 2022 top 10
  • Cowboy Bebop
  • dom z papieru 5.2
  • Wiedźmin 2
  • 10 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

Seriale Netflixa z końca 2021 i 2022 roku stanowiły główny temat "Tudum" - światowego wydarzenia dla fanów, podczas którego ujawniono daty premier i pokazano zapowiedzi dziesiątek nowych i powracających produkcji. Na które seriale Netflixa czekamy najbardziej? 

Netflix to niekwestionowany król seriali, czego dowodem jest chociażby lista zwycięzców Emmy 2021. "The Crown", "Bridgertonowie", "Emily w Paryżu" czy "Wiedźmin" to tylko początek długiej listy seriali, które są nie tylko doceniane przez krytyków, ale także uwielbiane przez publiczność. Na ich kontynuacje czekają miliony fanów na całym świecie. Kiedy dokładnie najlepsze seriale Netflixa powrócą z nowymi sezonami? I jakie nowe seriale mają szanse stać się hitami w 2022 roku? 

Seriale Netflix: TOP 10 premier 2022 roku

Z końcem 2021 roku i w roku 2022 uwielbiani bohaterowie seriali Netflixa ponownie zabiorą nas w podróż do bardziej lub mniej znanych światów. Z ekipą Profesora po raz ostatni powrócimy do Hiszpanii, wraz z Emily i jej przyjaciółmi zwiedzimy Francję, w towarzystwie Bridgertonów zajrzymy na brytyjski dwór z XVIII wieku, a pod rękę z księżną Dianą odwiedzimy to samo miejsce dwa wieki później. Uczniowie Moordale High zabiorą nas do swojego miasteczka, z Jedenastką i spółką skoczymy do Hawkins, zaś Geralt zaprosi nas do Kaer Morhen. Pojawią się też zupełnie nowe postaci, które pokażą nam zupełnie nowe miejsca na serialowej mapie. Jesteście gotowi? W takim razie przejrzycie naszą galerię i sprawdźcie, na jakie premiery seriali Netflixa warto czekać!

RadioZET.pl/Netflix