Zamknij

Który serial Marvela cieszy się największą oglądalnością? Czy w przyszłości zostanie zdetronizowany?

18.05.2022 14:24

Który serial Marvela jest najchętniej oglądany przez użytowników platofrmy Disney+? Kevin Feige postanowił wskazać faworyta.

Tom Hiddleston i Sophia Di Martino
fot. Ian West/Press Association/East News

Znamy najpopularniejszy serial Marvel Studios. Szef wytwórni - Kevin Feige, zdradził którą z produkcji MCU w odcinkach najczęściej oglądali użytkownicy serwisu Disney+.

Seriale Marvela: która produkcja ma największą oglądalność?

Do niednawa Marvel Studios trzęsło jedynie kinami. Obecnie stanowi poważną konkurencję również dla twórców serialowych. W 2021 roku na platformie Disney+ zadebiutował serial "WandaVision", a w kolejnych miesiącach widzowie mogli obejrzeć takie produkcje, jak "The Falcon and the Winter Soldier", "Loki", "Hawkeye" oraz animacja "What If...?". Dopiero co zakończono emisję "Moon Knighta", a na horyzoncie już są kolejne dwa tytuły - "Ms. Marvel" i "She-Hulk".

Który z seriali Marvela cieszy się jednak największą popularnością wśród widzów? Jak podaje Deadline, podczas prezentacji nowości Disneya, Feige przedstawił tytuł, który zdobył największą oglądalność. Jest nim "Loki" z Tomem Hiddlestonem, Sophią Di Martino i Owenem Wilsonem w rolach głównych. Była to najodważniejsza produkcja serialowa w historii MCU i najwięcej w całym uniwersum zmieniająca.

Szef Marvel Studios zdradził, że niebawem rozpoczną się prace na planie 2. sezonu "Lokiego". Tytuł jest jedynym serialem Marvela, który otrzymał kontynuację. Na podium znalazły się również tytuły "WandaVision" oraz "The Falcon and the Winter Soldier" - produkcje powołane dożycia z największym rozmachem i ściśle podążające za wydarzeniami ukazanymi w poprzednich filmach MCU.

"Loki" sezon 2: kiedy premiera?

Za kontynuację przygód brata Thora odpowie Michael Waldron. Nad powstającymi odcinkami czuwać będą scenarzysta Eric Martin oraz nowi reżyserzy - Aaron Moorehead i Justin Benson, którzy są odpowiedzialni za inną produkcję Marvela - serial "Moon Knight". Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy kontynuację "Lokiego". Fani mają nadzieję, że Tom Hiddleston powróci w roli w nadchodzącym filmie "Thor: Love and Thunder", który trafi do kin 7 lipca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Deadline