Zamknij
Seriale Amazon Prime Video
  • Good Omens
  • jack ryan 2
  • "The Boys"
  • 5 Zobacz
fot. Seriale Amazon Prime Video - plakaty "Fleabag", "The Boys" i "Marvelous Mrs. Maisel

Amazon Prime wszedł szturmem na polski rynek, oferując promocję, której nie przebije żaden inny streamer. Przedstawiamy więc, które seriale warto obejrzeć na Amazon Prime Video w pierwszej kolejności, gdy już z niej skorzystacie.

Seriale Amazon Prime Video znajdują się w czołówce współczesnych produkcji telewizyjnych. Choć ich popularność w Polsce była dotychczas nieco mniejsza niż tych tworzonych dla Netflix czy HBO, wkrótce może się to zmienić. 12 października 2021 na naszym rynku zadebiutował kompleksowy pakiet Amazon Prime, w ramach którego firma oferuje nie tylko bezpłatną dostawę i platformę z grami, ale także dostęp do Prime Video - a wszystko to za 49 zł rocznie (!). Najwyższy czas zapoznać się więc z oryginalnymi produkcjami Amazona, wśród których znajdziemy uwielbiane przez widzów na całym świecie i nagradzane prestiżowymi nagrodami seriale komediowe, dramatyczne, jak i przepełnione akcją thrillery i produkcje superbohaterskie. 

Zobacz także

Seriale Amazon Prime Video - TOP 5 produkcji [ZDJĘCIA]

Platforma streamingowa Amazon Prime Video została uruchomiona w 2006 roku. Na przestrzeni 15 lat twórcy z całego świata zrealizowali dla niej ponad sto produkcji oryginalnych, a dziesiątki kolejnych czekają jeszcze na swoją premierę. Jak w tym gąszczu tytułów znaleźć najlepsze seriale Amazon Prime Video? Wystarczy zajrzeć do działu Seriale portalu Radiozet.pl. Znajdziecie tu listę TOP 5 odcinkowych produkcji oryginalnych Amazona. Z góry zastrzegamy, że jest to lista subiektywna. Liczymy, że wybrane tytuły zachęcą Was do dalszych poszukiwań i znalezienia własnych ulubionych seriali na Prime Video.

Nowe seriale Amazon Prime Video - Na co czekamy najbardziej?

W naszej galerii znajdziecie seriale dostępne na Amazon Prime Video już teraz. Wiadomo jednak, że nie tylko one budzą emocje fanów telewizji. Do nadchodzących produkcji serwisu należy chyba najbardziej wyczekiwany serial na świecie - "Władca Pierścieni", którego rozmach ma przewyższyć nawet "Grę o tron". Na swoje premiery czekają też adaptacja innej słynnej powieści fantasy "Koło czasu", a także nowa wersja kultowego horroru "Koszmar minionego lata"

loader

RadioZET.pl/Amazon Prime Video