Zamknij

Serial z Piotrem Adamczykiem międzynarodowym hitem. Gdzie można zobaczyć produkcję?

24.05.2022 14:52

Piotr Adamczyk od jakiegoś czasu dostaje coraz więcej propozycji ról w hollywoodzkich produkcjach. Tym razem polskiego aktora można zobaczyć w serialu "Night Sky". Gdzie produkcja jest do obejrzenia w Polsce?

Piotr Adamczyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Serial z Piotrem Adamczykiem międzynarodowym hitem. Aktor otrzymał kolejną intrygującą rolę. Tym razem w serialu "Night Sky", opowiadającego historię małżeństwa, które skrywa tajemnicę. Gdzie można go obejrzeć?

Zobacz także: "Erynie": czy serial Netflixa i TVP powstanie? Pojawiają się nowe głosy

Serial z Piotrem Adamczykiem międzynarodowym hitem

Piotr Adamczyk postanowił spróbować swoich sił na arenie międzynarodowej. Aktor wystąpił w produkcji Marvela o tytule "Hawkeye", gdzie wcielił się Tomasa. Adamczyk znalazł się również w obsadzie serialu "For All Mankind" dostępnego na Apple TV +, ale to nie koniec jego sukcesów. Prawdziwą furorę robi serial "Night Sky", w którym wystąpił u boku laureatów Oscarów - Sissy Spacek i J.K.Simmonsa.

"Night Sky" to amerykański serial fantasy. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - produkcja zyskała największą popularność ze wszystkich dostępnych produkcji na Amazon Prime Video. Jest to opowieść o losach małżeństwa, które prowadzi spokojne życie na emeryturze, ale jednocześnie skrywa tajemnicę. Na ich podwórku jest zakopana komnata, która prowadzi do dziwnej, opuszczonej planety. Piotr Adamczyk wciela się w Corneliusa. Jego postać pojawia się w czterech z ośmiu epizodów. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Night Sky".

"Night Sky": gdzie oglądać serial z Piotrem Adamczykiem?

Serial "Night Sky" miał premierę 20 maja 2022 roku. Składa się on z ośmiu odcinków. Wszystkie epizody są dostępne na platformie Amazon Prime Video.

Zobacz także: „Królowa“: pierwszy zwiastun serialu Netflixa o drag-queen z Andrzejem Sewerynem [WIDEO]

loader

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl