Zamknij

Serial "Władca Pierścieni": pokazano, jak będą wyglądać poszczególne rasy [FOTO]

03.06.2022 13:10
Władca Pierścieni (zdjęcie podglądowe)
fot. New Line Cinema/WingNut FIlms/Collection Christopheal/East News

Serial na postawie "Władcy Pierścieni" pojawi się na Amazon Prime Video jeszcze w 2022 roku. Magazyn "Empire" przedstawił poszczególne rasy, które będzie można zobaczyć w produkcji. Jak będą wyglądać bohaterowie?

Serial "Władca Pierścieni": pokazano, jak będą wyglądać poszczególne rasy. Magazyn "Empire" poświęcił czerwcowe wydanie serialowi Amazon Prime Video. Dzięki temu fani Tolkiena mogą zobaczyć, jak będą wyglądać bohaterowie. Co już ujawniono?

Zobacz także: Serial "Władca Pierścieni" nie będzie jak "Gra o tron": "Bez takiej ilości seksu i przemocy"

Serial "Władca Pierścieni": pokazano, jak będą wyglądać poszczególne rasy [FOTO]

Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" będzie miał premierę późnym latem, dlatego pojawia się coraz więcej informacji dotyczących produkcji. Akcja serialu rozpocznie się w czasach pokoju, jednak bohaterowie będą musieli się zmierzyć ze złem powracającym do Śródziemia. Magazyn "Empire" opublikował trzy okładki, przedstawiające poszczególnych bohaterów i przedstawicieli różnych ras - niziołki, krasnoludy i młodą Galadrielę. Podzielono się również szkicem śnieżnego trolla. Autorem obrazu jest John Howe. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądają okładki.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": kiedy premiera serialu na Amazon Prime Video?

Premiera serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest zaplanowana na 2 września 2022 roku. Serial trafi na platformę Amazon Prime Video.

Zobacz także: Amazon Prime Video z mocnymi premierami na czerwiec 2022. Co się pojawi na platformie?

RadioZET.pl/naekranie.pl/fbd.pl/filmweb.pl

Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO Max