Zamknij

Serial "Wataha" w telewizji. Ponownie można zobaczyć hit HBO. Kiedy i gdzie?

29.09.2022 13:01

Serial "Wataha" będzie można ponownie zobaczyć w polskiej telewizji. Popularna produkcja HBO będzie dostępna od października. Kiedy i gdzie będzie można oglądać "Watahę" w TV?

Wataha
fot. Materiały prasowe HBO Max

Serial "Wataha" w telewizji. To popularna polska produkcja HBO, która powstawała w latach 2014-2019. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - serial ponownie będzie dostępny w polskiej telewizji. Kiedy i gdzie go zobaczymy?

Zobacz także: Będzie 4. sezon serialu "Wataha"? Leszek Lichota odpowiada

Serial "Wataha" w telewizji. Ponownie można zobaczyć hit HBO. Kiedy i gdzie?

"Wataha" to opowieść o losach członków Straży Granicznej przy granicy z Ukrainą. Akcja rozgrywa się w dzikich i niebezpiecznych Bieszczadach. Głównym bohaterem produkcji jest Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota). Serial trzymał w napięciu, wyróżniał się pięknymi zdjęciami, świetnym scenariuszem i wybitnym aktorstwem. Nic dziwnego, że produkcja HBO zyskała tak duży rozgłos.

Niedługo ponownie będzie można przeżyć te wszystkie emocje na nowo lub pierwszy raz obejrzeć "Watahę". Serial będzie emitowany na antenie TVN7. Warto jeszcze przypomnieć, że w serialu "Wataha" wystąpili m.in.:

"Wataha": kiedy oglądać serial na antenie TVN7?

Serial "Wataha" będzie emitowany na antenie TVN7 od 12 października 2022 roku w każdą środę o godzinie 21.35. Warto mieć na uwadze, że od 12 października serial będzie dostępny też w serwisie Player.pl.

loader

Zobacz także: "Ród smoka" bez producentki wykonawczej. Co dalej z serialem HBO i czy wpłynie to na 2. sezon?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +