Zamknij

Serial "The Crown" skończy się jednak na 6. sezonie. Wiadomo, o których wydarzeniach opowie

05.07.2021 15:39

Serial "The Crown" jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Wiadomo już, jak długo będzie kontynuowana historia przedstawiona w serialu. Kiedy doczekamy się finału?

The Crown
fot. Des Willie/Netflix

Serial "The Crown" skończy się jednak na 6. sezonie. Potwierdziły się plotki, że serial nie opowie o najnowszych wydarzeniach z życia rodziny brytyjskiej rodziny królewskiej. Do którego momentu Netflix będzie kontynuował historię?

Zobacz także: „The Crown“ – sezon 5. Sherlock Holmes dołącza do obsady serialu. W kogo się wcieli?

Serial "The Crown" skończy się jednak na 6. sezonie. Wiadomo, o których wydarzeniach opowie

"The Crown" to popularny serial Netflixa. Produkcja opowiada o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Serial skradł serca widzów, nawet tych, którzy na co dzień nie interesują się życiem monarchii. W 5. sezonie serialu zostanie ponownie wymieniona obsada. 

Peter Morgan, twórca produkcji, od wielu miesięcy powtarzał, że opowiadanie o bieżących wydarzeniach nie jest dobrym pomysłem, ponieważ nie można ich wtedy obiektywnie ocenić. Z tego też powodu zapowiadał, że raczej nie zobaczymy w serialu Meghan Markle czy pociech księcia Williama. Twórca "The Crown" podtrzymuje to zdanie, zapewniając, że serial zakończy się na 6. sezonie.

Teraz Suzanne Mackie, producentka, wyznała, że serial zakończy się na początku XXI wieku. Jak podaje Onet, Mackie miała powiedzieć:

Zgadzam się z jego argumentami (Petera Morgana - przyp. red.). Wiem, że potrzebuje przynajmniej 10-letniej perspektywy, aby móc spojrzeć na to, co się działo w odpowiedni sposób.

Na ten moment nie jest pewne, kiedy doczekamy się finału serialu.

Zobacz także: "The Crown": książę Filip był oburzony jednym z wątków. Po jego śmierci ujawniono szczegóły

RadioZET.pl/Onet.pl