Zamknij

Serial "Sex/Life” to nowy hit Netflixa. Przebił znaną produkcję sprzed kilku miesięcy

30.06.2021 13:38

"Sex/Life" to nowość na Netflixie. Serial stał się numerem jeden w Polsce i zyskał ogromną rozpoznawalność. Co ciekawe, "Sex/Life" przebija popularnością "Lupina". Skąd taki sukces?

Sex Life
fot. Sophie Giraud/Netflix

Serial "Sex/Life” to nowy hit Netflixa. Produkcja z marszu zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych produkcji platformy. Serial nie ma sobie równych, a zainteresowaniem użytkowników prześcignął szum, który pojawił się tuż po premierze francuskiej produkcji o tytule "Lupin". Co jest sekretem sukcesu serialu?

Zobacz także: "Sex/Life", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

Serial "Sex/Life” to nowy hit Netflixa. Jest popularniejszy niż "Lupin"

Serial "Sex/Life" opanował Netflixa zaledwie kilka dni po premierze. Główną bohaterką serialu jest Billie, przykładna żona i matka. Kobieta mieszka z rodziną na przedmieściach. Jej ukochany nie wie jednak, że prowadziła kiedyś zupełnie inne życie w Nowym Jorku. Billie była imprezowiczką, nie stroniła od alkoholu, a do tego była w namiętnym związku. Gdy w jej małżeństwie wygasa pożądanie, Billie decyduje się spisać w dzienniku wspomnienia z tych szalonych chwil. To znacząco wpływa na jej relacje z mężem i pozornie uporządkowane życie.

W produkcji występują: Sarah Shahi, Mike Vogel, Adam Demos i Margaret Odette.

loader

"Sex/Life": gdzie oglądać serial?

Serial "Sex/Life" jest dostępny na platformie Netflix. Produkcja na ten moment doczekała się jednego sezonu, ale prawdopodobnie Netflix - za sprawą popularności serialu - postanowi kontynuować historię. Na oficjalne potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także: "Krwawe niebo": zobaczcie pełny zwiastun nowego horroru Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl