Zamknij
Magda M
  • 8 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

"Magda M" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Minęło 17 lat od emisji pierwszego odcinka produkcji. Jak się zmienili bohaterowie popularnego serialu?

Serial "Magda M" miał premierę 17 lat temu. Był to prawdziwy fenomen polskiej telewizji. Widzowie z wielką uwagą śledzili losy prawniczki Magdy (w tej roli Joanna Brodzik). Jak zmienili się bohaterowie produkcji, która odmieniła oblicze polskiej telewizji? Zdradzamy w galerii.

Zobacz także: TVN rozważa reaktywację serialu "Magda M.". Co już wiadomo i jakie są szanse?

Serial "Magda M" miał premierę 17 lat temu. Jak się zmienili bohaterowie? [GALERIA]

Serial "Magda M" powstawał w latach 2005-2007. Był to czas, gdy stacje telewizyjne prześcigały się w tworzeniu odcinkowych seriali fabularnych, które były emitowane raz w tygodniu. "Magda M" szybko okazała się fenomenem. Serial przyciągał przed ekrany miliony widzów.

Była to opowieść o losach Magdy, prawniczki, która nie miała szczęścia w miłości, chociaż kochała i to z wzajemnością. Los łączył ją i rozdzielał z ukochanym Piotrem (Paweł Małaszyński). Bohaterka miała również oddane przyjaciółki, żyła pełnią życia, a do tego świetnie sobie radziła w pracy. 

Jak podaje portal teleshow.wp.pl - wiele wskazuje na to, że aktorzy związani z "Magdą M" mają tę produkcję głęboko w sercu. Z okazji 17. rocznicy premiery pierwszego odcinka podzielili się kilkoma kadrami z serialu.

A jak obecnie wyglądają gwiazdy produkcji "Magdy M"? Zdradzamy w galerii.

loader

Zobacz także: „Euforia“: w jakich produkcjach obejrzysz gwiazdy serialu? [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl