Zamknij

"Serca na sprzedaż" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Zoja zostaje brutalnie pobita [24.02]

23.02.2022 12:58
Serca na sprzedaż - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Serca na sprzedaż" to nowy rosyjski serial w ramówce TVP. Akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i opowiada o grupie kobiet, które muszą utrzymać swoje rodziny. Matki i córki w okresie akumulacji kapitału zajmują się głównie handlem. Co wydarzy się w 14. odcinku serialu?

"Serca na sprzedaż" to nowa propozycja TVPProdukcja opowiada o burzliwych losach rosyjskich matek i córek, które muszą zrobić wszystko, by utrzymać swoje rodziny w okresie akumulacji kapitału. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 14 odcinku?

"Serca na sprzedaż", odc. 14 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Serca na sprzedaż"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Serca na sprzedaż", odcinek 14 – STRESZCZENIE

Streszczenie 14. odcinka serialu "Serca na sprzedaż" prezentuje się następująco:

Olga, niedługo przed wyjazdem do Turcji prosi Piotra o pomoc. W Stambule mężczyzna próbuje zwrócić na siebie uwagę kobiety. Wszelkie próby poderwania kończą się jednak niepowodzeniem. Alisa tymczasem wpada w rozpacz, gdy dowiaduje się, że Timur ożenił się, w czasie jej nieobecności w mieście. Jest zdruzgotana, wierzyła bowiem w jego dozgonną miłość. W drodze powrotnej do Moskwy samolot znajduje się w poważnych tarapatach. Tylko dzięki sprawności Piotra, cudem unikają katastrofy.

Jurij udaje się na widzenie z synem Zoi. W jego tracie dowiaduje się, że Wienia jest bardzo chory. W tym samym czasie przestępcy brutalnie biją Zoję, rzekomo za "niedotrzymanie obietnicy". Michaił trafia do więzienia. Olga natomiast stara się znaleźć mężowi najlepszego prawnika. Nieświadomy tych wydarzeń Andriej Razumowski ponowni schodzi się ze swoją byłą dziewczyną. Czy to na pewno dobry pomysł?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Serca na sprzedaż" – gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" trafi na antenę TVP2 już w czwartek 24 lutego 2022 roku o godzinie 21:55. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

Czytaj także: Wiosenna ramówka TVN. Jakie seriale zobaczymy? [TYTUŁY]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP