Zamknij

"Serca na sprzedaż" - odc. 9 – STRESZCZENIE. Towar spłonął, a dług rośnie [16.02]

14.02.2022 14:28

"Serca na sprzedaż" to nowy rosyjski serial w ramówce TVP. Akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i opowiada o grupie kobiet, które muszą utrzymać swoje rodziny. Matki i córki w okresie akumulacji kapitału zajmują się głównie handlem. Co wydarzy się w 9. odcinku serialu?

Serca na sprzedaż - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Serca na sprzedaż" to nowa propozycja TVP. Produkcja opowiada o burzliwych losach rosyjskich matek i córek, które muszą zrobić wszystko, by utrzymać swoje rodziny w okresie akumulacji kapitału. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 9. odcinku?

"Serca na sprzedaż", odc. 9 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Serca na sprzedaż"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

"Serca na sprzedaż", odcinek 9 – STRESZCZENIE

Streszczenie 9. odcinka serialu "Serca na sprzedaż" prezentuje się następująco:

Olga obwinia Piotra Krawczuka za bezrobocie męża i inne problemy. Para musi zamieszkać u matki Michaiła, ponieważ ten stracił mieszkanie. Wkrótce zdobywa nową pracę na budowie. Ełła nadal szuka zaginionego przed rokiem męża. Prywatny detektyw nie mówi jej prawdy - został zatrudniony również przez rywalkę kobiety - Sonię. Tymczasem Olga, Alisa i Swietłana jadą po towar do Stambułu. Po powrocie do Rosji okazuje się, że zakupiony przez nie towar spłonął. Bohaterki muszą w pięć dni spłacić dług przestępcom. Nieszczęśliwy Michaił zaczyna pić alkohol. Na szczęście los zaczyna mu sprzyjać, kiedy przyjaciel ze szkolnych czasów, będący przedsiębiorcą, skłąda mu kuszącą ofertę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Serca na sprzedaż" – gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" trafi na antenę TVP2 już w środę 16 lutego 2022 roku o godzinie 21:55. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP