Zamknij

"Seks w wielkim mieście": co się stało z Samanthą? Producent zabrał głos

07.12.2021 11:49

"Seks w wielkim mieście" powraca pod tytułem "I tak po prostu". Widzowie nie przestają zadawać pytań dotyczących tego, co się stanie z Samanthą Jones. Producenci serialu postanowili zabrać głos.

Kim Cattrall
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Seks w wielkim mieście": co się stało z Samanthą? To pytanie zadaje sobie wielu fanów serialu i wielbicieli charyzmatycznej bohaterki. Przypominamy, że Kim Cattrall zdecydowała się nie dołączać do obsady serialu "I tak po prostu", który przedstawi dalsze losy przyjaciółek z Manhattanu. Producent serialu zabrał głos.

Zobacz także: „I tak po prostu“: pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście“ [WIDEO]

"Seks w wielkim mieście": co się stało z Samanthą? Producent zabrał głos

"Seks w wielkim mieście" był serialem emitowanym w latach 1998-2004. Pod koniec 2021 roku pojawi się jego kontynuacja o tytule "I tak po prostu". W serialu zabraknie ważnej bohaterki, czyli Samanthy Jones. Dziennika "Daily Mail" ujawnia, co się stanie z bohaterką, powołując się na producenta serialu. 

Samantha Jones ma wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i na stałe osiąść w Londynie. Oznacza to, że bohaterka nie umrze, jak pierwotnie zakładano. Na szczegóły przyjdzie jednak jeszcze poczekać.

"I tak po prostu": kiedy premiera serialu na HBO GO?

Serial "I tak po prostu" będzie miał premierę 9 grudnia 2021 roku. Tego dnia zostaną opublikowane dwa odcinki, kolejne będą się pojawiać co tydzień.

loader

Zobacz także: Netflix wypuści kolejną ekranizację książki Harlana Cobena. O czym będzie serial?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl