Zamknij

"And Just Like That…" - gwiazda "Chirurgów" w obsadzie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

20.05.2021 11:28
Seks w wielkim mieści - Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Willie Garson - kadr z serialu HBO
fot. United Archives/East News

Do kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście" dołączyła nowa aktorka - Sara Ramírez znana z "Chirurgów". W kogo wcieli się w "And Just Like That…"?

Obsada serialu "And Just Like That…", kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście" powiększyła się o Sarę Ramírez. Kogo zagra gwiazda "Chirurgów"?

Sara Ramírez w serialu "And Just Like That…" - kogo zagra gwiazda "Chirurgów"?

Kilka miesięcy temu stacja HBO ogłosiła powrót "Seksu w wielkim mieście". Niebawem zobaczymy kontynuacje perypetii Carrie Bradshaw, w którą ponownie wcieli się Sarah Jessica Parker. Chociaż w serialu "And Just Like That…" nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, pojawią się też nowe twarze.

Jak donosi portal comingsoon.net, do obsady "And Just Like That…" dołączyła nagrodzona Tony Award Sara Ramírez znana głównie z roli doktor Callie Torres z "Chirurgów", ale występująca również w takich produkcjach jak serial "Madam Secretary" czy musical "Spamalot". Ramírez zagra Che Diaz - osobę niebinarną, posługującą się zaimkami they/them. Postać będzie zajmować się stand-upem i prowadzić podcast, w którym gościnnie pojawi się Carrie Bradshaw. Che ma pełnić rolę komediową, ale również reprezentować społeczność LGBT w serialu "And Just Like That…". Prywatnie Ramírez jest niebinarną queerową biseksualistką, posługującą się zaimkami she/they.

Chirurdzy - T.R. Knight, Sara Ramirez - kadr z serialu
fot.

foto: Everett Collection/East News

"And Just Like That…" pokaże dalsze losy grupy nowojorskich przyjaciółek, które przejdą przez zakamarki życia, tym razem będąc już po pięćdziesiątce. Okaże się, że wraz z wiekiem, rzeczywistość wcale nie jest mniej skomplikowana. 

"And Just Like That…" - kiedy premiera serialu?

W głównych rolach oprócz Sarah Jessiki Parker powrócą Cynthia Nixon (Miranda) i Kristin Davis (Charlotte). Zabraknie czwartej z przyjaciółek - Samanthy, w którą wcielała się Kim Cattrall. Wiosną 2021 roku ruszyły zdjęcia do 10 odcinków pierwszego sezonu "And Just Like That…". Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi na HBO i HBO Max.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/comingsoon.net