Zamknij

Mr. Big jednak wróci w nowym "Seksie w wielkim mieście"! Chris Noth w obsadzie

27.05.2021 15:59
Mr. Big jednak wróci w nowym "Seksie w wielkim mieście"! Chris Noth w obsadzie
fot. Craig Blankenhorn/?Warner Bros./courtesy Everett Collection/ East News

Po długich tygodniach niepewności mamy oficjalną informację: nie ma "Seksu w wielkim mieście" bez Mr. Biga. Chris Noth oficjalnie dołączył do obsady "And Just Like That…". Zabraknie za to innej ważnej osoby związanej z oryginałem.

Wyobrażacie sobie kontynuację "Seksu w wielkim mieście" bez największej miłości Carrie Bradshaw? Nie? To mamy dla was dobre wieści. Chris Noth ostatecznie powróci do roli Mr. Biga w nachodzącym serialu "And Just Like That…".

Zobacz także

Chris Noth jako Mr. Big w obsadzie "And Just Like That…" 

Gdy ogłoszono powstanie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", fani czterech przyjaciółek z Nowego Jorku byli zachwyceni. Kolejne informacje związane z produkcją ostudziły jednak ich entuzjazm. Najpierw ogłoszono, że w "And Just Like That…" nie powróci Kim Cattrall, czyli uwielbiana przez widzów Samantha. Następnie okazało się, że będziemy musieli się też obejść bez wielkiej miłości głównej bohaterki, bowiem Chris Noth nie znalazł się w obsadzie. Do teraz.

Fani nie tracili nadziei, a sam Chris Noth dodatkowo podgrzewał atmosferę insynuując, że nie wszystko jest jeszcze przesądzone, a doniesienia medialne nie zawsze znajdują pokrycie w rzeczywistości. I tak oto marzenia fanów "Seksu w wielkim mieście" się ziściły - oficjalnie potwierdzono, że Chris Noth ponownie oczaruje nas jako Mr. Big.

Niestety mamy też złe wieści. Jak donosi Entertainment Weekly, w "And Just Like That…" zabraknie Patricii Field, której zawdzięczamy piękne kostiumy bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Kostiumografka jest obecnie zajęta pracą nad 2. sezonem "Emily w Paryżu" Netflixa, jednak zapewniła, że kontynuacja przygód Carrie jest w dobrych rękach. Miejsce Field zajmie bowiem Molly Rogers, która wspólnie z nią tworzyła kreacje do SATC.

"And Just Like That…" - kiedy premiera?

"And Just Like That…" przedstawi nam dalsze losy Carrie, Mirandy i Charlotte. Zobaczymy, jak ich przyjaźń ewoluowała na przestrzeni 20 lat i jak upływ czasu wpłynął na bohaterki. Producentem serialu, który powstanie na zamówienie platformy HBO Max, jest Michael Patrick King. Zdjęcia ruszą latem 2021 roku w Nowym Jorku, a data premiery nie jest obecnie znana.

Przyjaciele w HBO GO
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Przyjaciele w HBO GO

Kto jako pierwszy pojawia się na słynnej kanapie stojącej przed fontanną w czołówce "Przyjaciół"?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/EW.com