Zamknij

"Seks w wielkim mieście": Chris North miażdży Kim Cattrall. To ona wywołała konflikt?

08.12.2021 13:17

Premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zbliża się wielkimi krokami. Mogłoby się wydawać, że emocje związane z rezygnacją Kim Cattrall z projektu już opadły, ale nic bardziej mylnego. Chris North, czyli serialowy Mr. Big, wypowiedział się ostro o dawnej koleżance z planu.

Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Seks w wielkim mieście": Chris North miażdży Kim Cattrall. To ona wywołała konflikt? Fakt, że aktorka nie wróciła na plan serialu "I tak po prostu" budzi ogromne emocje - fani serialu są zawiedzeni tym, że nie powróci ich ulubiona postać. Okazuje się, że reszta obsady serialu też ma pewne przemyślenia. Na ten temat wypowiedział się Mr. Big.

Zobacz także: „I tak po prostu“: pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście“ [WIDEO]

"Seks w wielkim mieście": Chris North miażdży Kim Cattrall. To ona wywołała konflikt?

"Seks w wielkim mieście" wraca pod nazwą "I tak po prostu", jednak bez Samanthy Jones, w którą wcielała się Kim Cattrall. Powodem tej nieobecności ma być między innymi konflikt z Sarah Jessicą Parker, czyli serialową Carrie. Fani serialu są rozczarowani, że bohaterka nie pojawi się w nowej wersji serialu. Teraz na temat konfliktu dwóch głównych aktorek wypowiedział się Chris North, czyli serialowy Mr. Big. 

Serialowy partner głównej bohaterki stanął po stronie Parker. North uważa, że Kim Cattrall niesłusznie oskarżyła koleżankę z planu o hipokryzję, gdy ta złożyła jej kondolencje z okazji śmierci jej brata, zaznaczając, że aktorki są od dawna skłócone. Natomiast Chris North powiedział w rozmowie z "The Guardian", że Sarah Jessica Parker nie jest taką osobą, jaką opisuje ją Cattrall.

Nie mam pojęcia, co myśli Kim. Mam bliską rację z Sarah, a to, jak Kim ją opisała, nie ma nic wspólnego z tym, jaka jest naprawdę. Nie znoszę, gdy mówi się publicznie o Sarah, bo jest łatwym celem, a ludzie potrafią być naprawdę niemili. Jestem wobec niej opiekuńczy, bo dobrze ją znam i chcę ją chronić Chris North

Co więcej, Chris North zapewnia, że darzy Kim sympatią i szacunkiem. Przyznał też, że jej brak na planie "I tak po prostu" był odczuwalny dla całej ekipy.

loader

"I tak po prostu": kiedy premiera na HBO GO?

Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście", czyli seriali "I tak po prostu", będzie miała premierę 9 grudnia 2021 roku na HBO GO. Tego dnia zostaną opublikowane dwa pierwsze epizody, kolejne będą się pojawiać co tydzień.

Zobacz także: Szefowie HBO bali się o życie głównego aktora jednego z najpopularniejszych seriali

RadioZET.pl/Film.interia.pl