Zamknij

Gwiazdy Disneya i Marvela jako Pamela Anderson i Tommy Lee na zdjęciach z serialu "Pam & Tommy"

10.05.2021 12:29
Lily James i Sebastian Stan jako Pam i Tommy
fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Lily James i Sebastian Stan pojawili się na pierwszych zdjęciach z serialu "Pam i Tommy", w którym wcielają się w Pamelę Anderson i Tommy'ego Lee. Gwiazdy Disneya i Marvela pokazały swoje nowe, bardzo odmienne twarze.

Serial "Pam i Tommy" sprawi, że już nigdy nie spojrzycie na Kopciuszka i Zimowego Żołnierza tak jak wcześniej. Lily James i Sebastian Stan, znani przede wszystkim ze swoich ról w filmach PG-13, zaprezentowali swoje nowe oblicza z serialu o Pameli Anderson i Tommym Lee. A dokładniej - o sekstaśmie tej kontrowersyjnej pary.

Zobacz także

"Pam & Tommy": Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee [FOTO]

W 1997 roku sekstaśma gwiazdy kina Pameli Anderson i rockmana Tommy'ego Lee została wykradziona z ich prywatnego sejfu, stając się pierwszym viralowym wideo w historii. Nadchodzący miniserial Hulu pt. "Pam i Tommy" ma być komediowym spojrzeniem na to wydarzenie, jednocześnie ukazując losy celebryckiej pary, która w 1995 roku zdecydowała się na ślub po kilku dniach znajomości. 

Twórcy produkcji w tytułowych rolach "Pam i Tommy'ego" zdecydowali się obsadzić gwiazdę "Kopciuszka" Disneya i musicalu "Mamma Mia! Here We Go Again" oraz Bucky'ego Barnesa aka Zimowego Żołnierza z MCU. Wstępne efekty tej odważnej decyzji możemy podziwiać na pierwszych oficjalnych zdjęciach Lily James i Sebastiana Stana w rolach Pameli Anderson i Tommy'ego Lee.

Gwiazdy podzieliły się swoimi serialowymi wizerunkami w social mediach, fotografie podpisując wypowiedziami swoich bohaterów. Lily James pod zdjęciem w roli Pameli Anderson napisała:

- Wspaniale być blondynką. Bardzo łatwo zaskoczyć ludzi, którzy mają wobec Ciebie niskie oczekiwania.

Sebastian Stan swoje zdjęcie podpisał natomiast cytatem z Tommy'ego Lee:

- Nie przestajemy się bawić dlatego, że się starzejemy. Starzejemy się dlatego, że przestajemy się bawić.

W serialu wystąpi także Seth Rogen, który wcieli się w Randa Gauthiera - mężczyznę, który ukradł i rozprzestrzenił sekstaśmę Pam i Tommy'ego. W tweecie dotyczącym swojej nowej roli, Rogen napisał:

- Gwiazdy z którymi gram, Sebastian i Lily, są o wiele fajniejsze niż ja.

"Pam i Tommy" - kiedy premiera serialu?

Reżyserem nowej produkcji Hulu jest Craig Gillespie, który na swoim koncie ma oscarowy film "I, Tonya" z udziałem Margot Robbie i Sebastiana Stana. Scenariusz napisali Robert Siegel ("Zapaśnik") i D.V. DeVincentis ("American Crime story"). W obsadzie, poza trójką głównych gwiazd, znaleźli się Nick OffermanTaylor SchillingAndrew Dice ClayPepi SonugaSpencer Granese i Mozhan Marno.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w kwietniu 2021. Data premiery "Pam i Tommy'ego" nie jest jeszcze znana.

RadioZET.pl/Instagram