Zamknij

"Sandman": Gwiazdor "Gry o tron" przyzywa Pana Snów w pierwszej zapowiedzi hitu Netflixa [WIDEO]

27.09.2021 09:21

"Sandman" to nadchodzący serial Netflixa oparty na kultowej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana. Podczas "Tudum" serwis zaprezentował pierwszą zapowiedź produkcji.

Sandman zwiastun
fot. "Sandman" - plakat serialu Netflix

Netflix nareszcie pokazał pierwsze ujęcia z serialu "Sandman" opartego na kultowej powieści graficznej. Premiera teasera tej wyczekiwanej produkcji miała miejsce podczas "Tudum" - światowego wydarzenia dla fanów. Zapowiedzieli ją gwiazdor nadchodzącego hitu, Tom Sturridge, oraz autor komiksowego pierwowzoru i współtwórca serialu - Neil Gaiman we własnej osobie.

"Sandman": Netflix pokazał pierwszą zapowiedź serialu [WIDEO]

W teaserze "Sandmana" prym wiedzie Charles Dance, czyli Tywin Lannister i Lord Mountbatten w jednej osobie, który w nowym serialu Netflixa wciela się w postać Rodericka Burgessa. W finale pojawia się natomiast sam Pan Snów grany przez Toma Sturridge'a. Zobaczcie pierwszą zapowiedź z serialu:

loader

"Sandman" - Kiedy premiera na Netflix?

Netflix zapowiada swój nadchodzący serial jako połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.

Twórcami i producentami wykonawczymi "Sandmana" są Neil Gaiman, Allan Heinberg i David S. Goyer. Heinberg pełni ponadto rolę showrunnera. Data premiery na Netflix nie została jeszcze ogłoszona. Teaser nie był jednak jedyną niespodzianką dla fanów komiksu. Od 25 września możemy też podziwiać plakaty prezentujące Sen (Tom Sturridge), Pożądanie (Mason Alexander Park) i Śmierć (Kirby Howell-Baptiste).

RadioZET.pl/Netflix