Zamknij
Samo życie zakończyło się 10 lat temu - jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?
  • Magdalena Kumorek wcielała się w postać Agnieszki Augustynek/ Dunin-Trattini
  • Magdalena Kumorek wcielała się w postać Agnieszki Augustynek/ Dunin-Trattini
  • Ireneusz Czop wcielał się w rolę Przemka Wolińskiego
  • 11 Zobacz
fot. Jan ZDZARSKI/East News

"Samo życie" to serial Polsatu, który w latach emisji cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Jak potoczyły się losy gwiazd produkcji? Jak dziś wyglądają aktorzy, którzy grali w serialu "Samo życie"? Sprawdziliśmy. 

"Samo życie" to serial emitowany przez telewizję Polsat, który doczekał się aż 1554 odcinków. Produkcja cieszyła się dużą popularnością, a losy serialowych bohaterów śledziły tysiące widzów w całej Polsce. Jak zmienili się aktorzy grający w serialu?

"Samo życie" zakończyło się 10 lat temu - jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

"Samo życie" zadebiutowało w 2002 roku i dostarczało widzom rozrywki przez 8 lat. Dziś mija 10. rocznica zakończenia serialu - ostatni odcinek wyemitowano 25 listopada 2010 roku. Fani produkcji jednak o nim nie zapomnieli. Po dziś dzień wspominają perypetie dziennikarzy pracujących dla tytułowej warszawskiej gazety, a piosenka z czołówki (w wykonaniu Stachursky'ego) cieszy się niesłabnącą popularnością.

Zobacz także: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale? [QUIZ]

W ciągu 1554 odcinków przez serial przewinęło się wielu aktorów. Jedni wciąż nie schodzą z czołówek gazet, innych gwiazda nieco przygasła. Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu "Samo życie"? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii.

loader

Zobacz także: Telenowele wszech czasów. 7 tytułów, które pokochali Polacy [LISTA]