Zamknij

Sam Gannon nie żyje. Młody aktor zmarł w wieku 31 lat

09.08.2022 07:42

Zmarł Sam Gannon - brytyjski aktor filmowy i telewizyjny znany z serialu "Emmerdale Farm". Miał tylko 31 lat. Co było przyczyną przedwczesnej śmierci?

Sam Gannon
fot. samgannon2/Twitter

2 sierpnia 2022 roku odszedł Sam Gannon. Był brytyjskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym oraz muzykiem. Zmarł w wieku 31 lat.

Sam Gannon nie żyje

O śmierci Gannona poinformował portal The Sun. Aktor zmarł podczas podróży po Kalifornii, gdzie udał się, by odwiedzić rodzinę. Nagłej śmierci przygląda się policja, ale obecnie wyklucza się udział osób trzecich. Nie podano jednak przyczyny śmierci Gannona.

Śmierć młodego mężczyzny skomentowała jego siostra Amy Kelly.

Sam był wulkanem energii, co najmniej wyjątkową postacią. Szczerze troszczył się o innych i był bardzo wrażliwą osobą. Z otrzymanych przez nas hołdów jasno wynika, że dotarł do serc wielu osób.

Sam Gannon urodził się w Brayton w hrabstwie North Yorkshire. Przez dużą część swojej kariery występował na deskach teatrów. Przed kamerą zadebiutował w roku 2014 w krótkometrażówce "The Break Ups". W jego dorobku pojawiły się jeszcze dwa filmy krótkometrażowe: "Final Portrait" i "Talking with Angels". W 2018 roku zagrał w niskobudżetowym filmie akcji "Babes with Blades". W tym samym okresie pojawił się po raz pierwszy w serialu. Mowa o "Tales of Bacon", gdzie wystąpił w 3 odcinkach. W 2019 roku wcielił się w swoją najbardziej znaną rolę - woźnicę powozów konnych o imieniu Kev w niezwykle popularnej operze mydlanej "Emmerdale Farm". Pojawił się w dwóch odcinkach serialu. W przygotowaniu jest ostatni tytuł z udziałem Gannona - film "Inside Fear".

Rodzina zmarłego założyła zbiórkę na portalu justgiving.com. Pieniądze zostaną przeznaczone na ściągnięcie ciała Gannona do Wielkiej Brytanii. Jeśli ustalona kwota zostanie przekroczona, dodatkowe pieniądze zostaną przekazane brytyjskiej organizacji charytatywnej wspierającej teatr młodzieżowy. Siostra aktora chce również założyć fundację imienia brata, która będzie pomoc osobom, znajdującym się w podobnej sytuacji do rodziny zmarłego.

loader

RadioZET.pl/The Sun