Zamknij

Rozpoczęły się zdjęcia do spin-offu hitu Amazona „The Boys”. Są zmiany w obsadzie

11.05.2022 14:50
The Boys - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

„The Boys” to adaptacja komiksu Gartha Ennisa i Derricka Robertsona, która stała się jednym z największych hitów platformy Amazon Prime Video. Serial cieszy się taką popularnością, że poza kolejnymi sezonami, zamówiono też spin-offy. Właśnie rozpoczęto zdjęcia do jednego z nich.

The Boys”: spin-off, osadzony w szkole Voughta, rozpoczął właśnie produkcję. Nowy serial powstaje pod okiem Michele Fazekas i Tary Butters. Z wcześniejszych informacji wiemy, że produkcja ma być połączeniem komedii uczniowskiej z „Igrzyskami śmierci”, gdzie na kampusie uczelni Vought International, dochodzi do starć i potyczek między nowymi adeptami sztuki superbohaterskiej.

Spin-off „The Boys” – nowi członkowie obsady

London Thor, Derek Luh, Asa Germann oraz Shelley Conn dołączyli do obsady nowego, jeszcze niezatytułowanego serialu. Thor zastępuje Reine Hardesty, która nie może wziąć udziały w projekcie z powodu konfliktów w harmonogramie. Okres przygotowawczy do zdjęć trwał tak długo, że aktorka musiała rozpocząć pracę na planie innych produkcji.

Eric Kripke, pomysłodawca nowego serialu i showrunner oryginalnego „The Boys”, w wywiadzie z portalem Entertainment Weekly, zdradził, że:

„To był długi i pokrętny proces, ale mam nadzieję, że spodoba się ludziom równie mocno, co mnie. To bardzo inteligentny, zabawny i nieco szalony serial. Jest diametralnie inny od „Te Boys”, ale osadzony w tym samym świecie i posiadający podobny ton”.

Twórca dodał, że nie może doczekać się reakcji fanów.

Przypomnijmy, że w obsadzie serialu znaleźli się także: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway oraz Maddie Phillips. Na razie nie wiadomo czy i które postaci z oryginalnego serialu pojawią się w nowej odsłonie serii. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że w nowym serialu zobaczymy co najmniej kilka z oryginalnych postaci. Umiejscowiene akcji w szkole Voughta aż się bowiem o to prosi.

Spin-off „The Boys“ – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest data premiery nowego serialu, osadzonego w świecie „The Boys“. Pewnym jest za to, że nowe odcinki, trzeciego już sezonu oryginalnej serii, zadebiutują na Amazon Prime Video już w piątek 3 czerwca.

Czytaj także: Młodzieżowy hit „Życie na fali” od dziś na HBO Max. To idealny serial dla fanów „Plotkary” [WIDEO]

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/PlanetaGracza.pl