Zamknij

„Rozmowy z przyjaciółmi”: zwiastun serialu od twórców sukcesu „Normalnych ludzi” [WIDEO]

09.02.2022 16:44
Rozmowy z przyjaciółmi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HULU/BBC

„Rozmowy z przyjaciółmi” to nowy mini-serial, bazujący na bestsellerowej powieści Sally Rooney, autorki hitu „Normalni ludzie”. Co już wiemy o nowej produkcji? Kiedy premiera?

„Rozmowy z przyjaciółmi” (org. „Conversations with friends”) to kolejna serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Sally Rooney, której „Normalni ludzie” stali się nie tylko globalnym hitem w wersji papierowej, ale także w wersji lubianego i wysoko ocenianego serialu.

„Rozmowy z przyjaciółmi” to historia grupy dorosłych, którzy wchodzą ze sobą w nietypowe powiązania romantyczne. Czwórka bohaterów przyjaźni się ze sobą, ale między poszczególnymi osobami zaczynają rodzić się też romanse, których wyjście na jaw może zakończyć znajomość wszystkich zainteresowanych.

„Rozmowy z przyjaciółmi” – zwiastuny 

Nowy serial, powstający we współpracy amerykańskiej platfomy streamingowej Hulu i brytyjskiego BBC, reklamowany jest następującymi materiałami wideo:

Trailer dla Hulu wygląda tak:

Brytyjczycy zaś przygotowali inne spojrzenie na głównych bohaterów:

„Rozmowy z przyjaciółmi” – twórcy i obsada 

U steru nowego serialu , podobnie jak w wypadku adaptacji „Normalnych ludzi” reżyserem jest Lenny Abrahamson, twórca „Franka” i nominowanego do Oscara „Pokoju”, a scenarzystą Alice Birch. Na ekranie zobaczymy zaś: znaną z „Girls” Jemimę Kirke, znaną z „American Honey” Sashę Lane, a także Alison Oliver oraz Joego Alvyna.

„Rozmowy z przyjaciółmi” – kiedy premiera?

Zagraniczna premiera serialu przewidziana jest na maj. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie serial zawita do polskich odbiorców.

Czytaj także: "Osaczony": Leszek Lichota w nowym serialu Polsatu. O czym będzie? [FABUŁA]

RadioZET.pl/Variety/YouTube