Zamknij

"Rojst" sezon 3: Netflix potwierdził kontynuację polskiego serialu. Kiedy premiera?

20.09.2022 07:57
Rojst '97 - Dawid Ogrodnik - kadr z serialu Netflix
fot. Everett Collection/East News

Netflix pracuje nad serialem "Rojst Millenium" - 3. sezonem popularnego polskiego serialu z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej. Kiedy premiera produkcji?

"Rojst" powróci w 3. sezonie. Trwają prace nad kontynuacją popularnego polskiego serialu platformy Showmax, który obecnie trafił pod skrzydła serwisu Netflix. Kto wystąpi w produkcji? Kiedy premiera nowych odcinków? 

"Rojst Millenium": Netflix kręci 3. sezon polskiego serialu

1. sezon serialu "Rojst" zadebiutował na platformie Showmax w 2018 roku. Mimo że serwis zniknął z Polski i Europy rok później, tytuł z gwiazdorską obsadą jest obecnie dostępny na Netflix, a nawet doczekał się kontynuacji pod tytułem "Rojst '97". Już niedługo zobaczymy 3. odsłonę serialu.

Informacja o nowej odsłonie serialu "Rojst" pojawiła się na Facebooku Netflix.

Kontynuacja będzie nosić tytuł "Rojst Millenium". Jak nietrudno się domyślić odnosi się on do dekady, w której rozgrywa się akcja. Powyższy post potwierdza też, że w obsadzie nie zabraknie gwiazd poprzednich sezonów: Dawida Ogrodnika, Andrzeja Seweryna, Magdaleny Różczki i Łukasza Simlata, którzy powrócą do swoich ról.

Pozostałe szczegóły na temat serialu "Rojst Millenium" nie są obecnie znane. Fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość. Jedno jest pewne. Znowu zobaczymy minioną epokę w historii Polski przez pryzmat tajemniczej zbrodni. Tym razem fabuła rozegra się u progu XXI wieku. Ogrodnik ponownie wcieli się w Piotra Zarzyckiego - dziennikarza "Kuriera Wieczornego". Pojawi się też jego były mentor grany przez Seweryna - Witold Wanycz, z którym przed laty Zarzycki prowadził prywatne śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw. Nie zabranie też dwójki bohaterów wprowadzonych w 2. sezonie serialu - policjantów Anny Jass i Adama Miki. W tych rolach powrócą Różczka i Simlat.

"Rojst Millenium": kiedy premiera na Netflix?

Według informacji platformy Netflix, twórcy i gwiazdy 3. sezonu serialu "Rojst" są obecnie na planie zdjęciowym. Oznacza to, że nowe odcinki produkcji trafią na platformę w najgorszym wypadku za kilkanaście miesięcy. Wiosną 2022 roku Netflix ogłosił 18 nowych polskich produkcji, które zadebiutują w 2022 i 2023 roku. Chociaż na liście nie figurował "Rojst Millenium", niewykluczone, że kontynuacja będzie jednym z tytułów, które zobaczymy w przyszłym roku.

RadioZET.pl/Netflix/Facebook