Zamknij

"Rojst '97": pojawił się oficjalny zwiastun serialu. Kiedy premiera na Netflixie?

10.06.2021 10:12
Magdalena Różczka
fot. Materiały prasowe Netflix Polska

"Rojst'97" zbliża się wielkimi krokami. Pojawił się zwiastun kolejnego polskiego serialu Netflixa z gwiazdorską obsadą. O czym będzie on opowiadał i kiedy premiera?

"Rojst '97": pojawił się oficjalny zwiastun serialu. To kolejna polska produkcja, która zasili bibliotekę Netflixa. O czym będzie opowiadał serial, kogo w nim zobaczymy oraz na kiedy wyznaczono premierę na Netflixie? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Netflix pozbywa się wielu tytułów. To ostatni dzwonek, żeby je zobaczyć [LISTA]

"Rojst '97": pojawił się oficjalny zwiastun serialu [WIDEO]

"Rojst'97" to serial, którego akcja rozgrywa się podczas "powodzi stulecia", do której doszło w 1997 roku w południowo-zachodniej Polsce. Woda wdziera się do miasta, odsłaniając tym samym zakopane w lesie ludzkie szczątki i ciało nastoletniego chłopca, który następnie zostaje uznany za ofiarę powodzi. Te dwa wydarzenia w mieście Gronty odsłonią wiele tajemnic, które będzie próbowała rozwiązać Anna Jass (Magdalena Różczka) i Adam Mika (Łukasz Simlat).Po piętach depczą im redaktorzy lokalnej gazety.

W serialu "Rojst'97" występują: Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Michał Kaleta, Ireneusz Czop, Marcin Bosak, Mirosław Kropielnicki, Zuzanna Grabowska, Łukasz Lewandowski i Piotr Fronczewski. Reżyserem jest natomiast Jan Holoubek.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Rojst'97":

"Rojst'97": kiedy premiera serialu na Netflixie?

Premiera serialu "Rojst'97" jest zaplanowana na 7 lipca 2021 roku. Sezon będzie się składać z sześciu epizodów.

Zobacz także: "Wikingowie: Walhalla" nowym hitem Netflixa? Pokazano wideo z planu serialu

RadioZET.pl/