Zamknij

"Ród smoka": widzowie oburzeni scenami seksu w nowym odcinku. "Ile ona ma lat?"

14.09.2022 11:10

"Ród smoka" to obecnie najpopularniejszy serial HBO Max. Widzowie są zaskoczeni scenami z 4. odcinka serialu, w których doszło do intymnych zbliżeń. Zaczęli sprawdzać, ile lat ma aktorka, która w tych scenach grała główną rolę.

Ród smoka
fot. Materiały prasowe HBO Max

"Ród smoka": widzowie oburzeni scenami seksu w nowym odcinku. Prequel "Gry o tron" budzi duże emocje. Widzowie nieustannie porównują "Ród smoka" do pierwotnej produkcji. W ostatnim czasie można było przeczytać o ich zdziwieniu spowodowanym brakiem scen intymnych. To zmieniło się w czwartym epizodzie i wywołało burzę.

Zobacz także: "Ród Smoka": fani dostrzegli błąd w serialu. Twórcy myśleli, że nikt się nie zorientuje

"Ród smoka": widzowie oburzeni scenami seksu w nowym odcinku. "Ile ona ma lat?"

"Ród smoka" jest serialem, którego akcja rozgrywa się w świecie "Gry o tron", jednak na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z produkcji. Serial budzi wiele kontrowersji. Obecnie szeroko komentowane są wydarzenia z 4. epizodu.

UWAGA - Artykuł może zawierać spoilery dotyczące fabuły "Rodu smoka".

Widzowie byli zaskoczeni scenami z udziałem Rhaenyry, w którą wciela się Milly Alcock. Pomiędzy bohaterką, a jej wujem, Deamonen, dochodzi do zbliżenia. Niedługo potem księżniczka decyduje się pójść do łózka ze swoim obrońcą, Cristonem. Fani "Gry o tron" powinni być przyzwyczajeni do tego typu scen. Tym razem, jak podaje portal gry-online.pl, rozchodzi się jednak o dziecięcy wygląd wspomnianej aktorki. Widzowie zaczęli sprawdzać w internecie, ile lat ma Alcock.

Australijska aktorka ma 22 lata. Urodziła się 11 kwietnia 2000 roku w Sydney. Jak podaje portal natemat.pl - aktorka zdradziła w jednym z wywiadów, że nie czuła się niekomfortowo podczas powstawania tych scen. Alcock miała wyznać, że dobrze się dogaduje z Mattem Smithem, dzięki czemu czuła się bezpiecznie. Do tego nad erotycznymi scenami czuwała koordynatorka ds. intymności, a aktorzy przećwiczyli scenę, zanim pojawiły się przed nimi kamery. 

Nie wszyscy widzowie są jednak oburzeni. Wiele osób chwali grę aktorską wspomnianej pary, zwracając uwagę na chemię pomiędzy bohaterami.

loader

"Ród smoka": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Ród smoka" jest emitowany na antenie HBO. Produkcja jest też dostępna na platformie HBO Max. Nowe epizody są dodawane w każdy poniedziałek.

Zobacz także: HBO Max z premierami na wrzesień 2022. Zdradzono, jakie hity trafią na platformę [TYTUŁY]

RadioZET.pl/gry-online.pl/natemat.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max