Zamknij

"Ród smoka": gwiazdor serialu źle wspomina pracę na planie. "Najgorsze doświadczenie w życiu"

20.09.2022 15:31

"Ród smoka" to prequel serialu "Gra o tron". Fabien Frankel, który jest gwiazdą produkcji, wyznał, że pierwszy dzień na planie serialu był koszmarem. Dlaczego tak źle wspomina to wydarzenie?

Ród smoka
fot. Materiały prasowe HBO

"Ród smoka": gwiazdor serialu źle wspomina pracę na planie. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - Fabien Frankel, który wciela się w Cristona Cole'a, wyznał, że pierwszy dzień zdjęciowy był traumatyczny. Co takiego się wydarzyło na planie 'Rodu smoka"?

Zobacz także: "Ród smoka": nowa obsada skonfundowała widzów. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu HBO Max?

"Ród smoka": Fabien Frankel serialu źle wspomina pracę na planie. "Najgorsze doświadczenie w życiu"

"Ród smoka" to kolejny serial HBO ze świata "Gry o tron". Produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Okazuje się jednak, że niektórzy aktorzy nie mają miłych wspomnień z pracy na planie. Fabien Frankel, czyli serialowy Criston Cole, wyznał, że pierwszy dzień na planie wspomina bardzo źle. Aktor przyznaje, że wszystkiemu winna jest trema, jaką odczuwał. 

Gdy kamera się do mnie zbliżyła, wpadłem w panikę i dosłownie zamarłem. Zapomniałem, jak się gra - powiedział Frankel w wywiadzie.

Aktor powiedział w podcaście "The Official Game of Thrones Podcast: House of the Dragon", że kompletnie nie potrafił się odnaleźć na planie. Zapomniał się odezwać, a to doświadczenie określił mianem "najgorszego w życiu". Interweniował showrunner produkcji, Miguel Sapochnik. Po rozmowie z nim, Fabien uspokoił się i mógł kontynuować kręcenie sceny.

loader

"Ród smoka": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Ród smoka" jest emitowany na antenie HBO. Serial jest również dostępny na platformie HBO Max. Nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek. Można tam również znaleźć wszystkie epizody "Gry o tron".

Zobacz także"Ród smoka": odszedł jeden z twórców serialu. Co dalej z produkcją?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max