Zamknij
Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
  • Gra o tron - Ród Smoka - kadr z serialu
  • Gra o tron - Ród Smoka 7
  • Gra o tron Rod Smoka - glowne
  • 12 Zobacz
fot. materiały prasowe HBO Max

„Ród Smoka”, czyli nowy serial osadzony w świecie „Gry o tron” i opowiadający o rodzie Targaryenów otrzymał właśnie pierwszy teaserowy zwiastun. Kiedy premiera?

„Ród Smoka” to nowa propozycja HBO dla fanów „Gry o tron”. Serial, będący prequelem „Gry o tron” przyjrzy się losom rodu Targaryenów w okresie ich największej potęgi. Produkcja bazuje na motywach powieści George’a R.R Martina z serii „Ogień i Krew”, a serial przyjrzy się walkom między różnymi przedstawicielami rodu, w wydarzeniach znanych fanom jako Taniec Smoków.

„Ród Smoka” – zwiastun teaserowy

W sieci pojawił się właśnie pierwszy teaserowy zwiastun produkcji. Materiał prezentuje się następująco:

„Ród Smoka” – twórcy i obsada

Nowy serial powstaje na bazie powieści George R. R Martina „Ogień i Krew”. Martin jest też jednym ze scenarzystów nowego projektu. Wśród ekipy, odpowiedzialnej za scenariusze znaleźli się także (m.in.): Ryan J. Condal, Sara Hess czy Chermaine De Grate. Za reżyserię odpowiada szereg osób, w tym Miguel Sapochnik, odpowiedzialny za najbardziej uwielbiane odcinki oryginalnego serialu. Oprócz Sapochnika, epizody wyreżyserują: Greg Yaitanes, Claire Kilner i Geeta Vasant Patel. Ryan J. Condal i Miguel Sapochnik są też showrunnerami nowego serialu.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Sonoya Mizuno czy Rhys Ifans.

loader

„Ród Smoka” – kiedy premiera prequela "Gry o tron"?

Premiera serialu zapowiedziana jest na 22 sierpnia na platformie streamingowej HBO Max.

Czytaj także: "Miłość ponad czasem": nowy serial HBO Max z gwiazdą "Gry o tron"

RadioZET.pl/YouTube

„Gra o tron: Ród Smoka” – seria plakatów i fotosów z serialu

Poniżej znajdziecie całą serię nowych zdjęć i plakatów z nadchodzącego serialu:

Ród Smoka - plakaty
fot.

fot. materiały prasowe HBO Max