Zamknij

"Rick i Morty" w aktorskiej wersji. Christopher Lloyd promuje finał 5. sezonu [WIDEO]

06.09.2021 09:01

Finał "Ricka i Morty'ego" otrzymał zaskakujące zapowiedzi. Występują w nich Christopher Lloyd i Jaeden Martell, którzy wcielili się w tytułowych bohaterów.

Powrót do przyszłości 2 -  Christopher Lloyd, Michael J. Fox - kadr z filmu
fot. Universal Picture / AMBLIN / U Drive Productions/Collection Chri/East News

W sieci pojawiła się kolejna aktorska zapowiedź finału 5. sezonu serialu "Rick i Morty", w której powrócili Christopher Lloyd i Jaeden Martell. Pojawia się w niej odwołanie do kultowego odcinka animacji.

"Rick i Morty" sezon 5: Christopher Lloyd w zapowiedzi serialu

O tym, że szalony naukowiec Rick Sanchez i jego przygłupi wnuczek Morty są parodią bohaterów serii "Powrót do przyszłości", wie chyba każdy fan niezmiernie popularnej produkcji Adult Swim. Po latach od premiery serialu twórcy wcielili w życie marzenie fanów i widzowie mieli okazję zobaczyć Lloyda w roli geniusza-alkoholika.

Wszystko dzięki zaskakującym zapowiedziom finału 5. sezonu serialu. Na Twitterze pasma Adult Swim pojawiły się dwie krótkie zajawki, w których możemy zobaczyć aktorskie wersje Ricka i Morty'ego. Pierwsza z zapowiedzi trafiła do sieci w piątek 3 września 2021 roku i zaprezentowała ludzkie wcielenia głównych bohaterów.

Lloydowi towarzyszył gwiazdor serii horrorów "To" -  Jaeden Martell, który zagrał Morty'ego. Na tym jednak przygody "żywych" bohaterów się nie skończyły. Tuż przed finałem sezonu w sieci zamieszczono drugi teaser, w którym pojawiło się odniesienie do słynnego 3. odcinka sezonu 3, w którym Rick zamienił się w ogórka kiszonego. W zapowiedzi widzimy, jak Morty rozmawia z warzywem, przekonany, że to jego ekscentryczny dziadek. 

Każde z nagrań jest opatrzone tajemniczymi tytułami składającymi się z cyfr i liter. Fani "Ricka i Morty'ego" doskonale wiedzą, że są to nazwy alternatywnych światów, po których podróżuje tytułowa para. Dokąd Ricka i Morty'ego zabierze finał 5. sezonu?

"Rick i Morty" sezon 5: kiedy premiera finału?

Pierwotnie 5. sezon miał się doczekać cotygodniowej emisji 10 odcinków. Ostatnie dwie przygody Ricka i Morty'ego zostały jednak opóźnione i zaprezentowano je jako dwuczęściowe zakończenie sezonu, które ukazało się w Stanach Zjednoczonych 5 września 2021 roku. W Polsce serial jest dostępny na platformie HBO Go. Finał 5. sezonu trafił na serwis 6 września 2021 roku.

RadioZET.pl/Adult Swim/Twitter

loader