Zamknij

Słaba oglądalność nowego serialu TVP. "Remiza" okazała się klapą?

15.09.2021 15:02
Remiza
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Serial "Remiza" nie przypadł do gustu widzom Telewizji Polskiej. Produkcja, opowiadająca o losach członków Ochotniczej Straży Pożarnej, zadebiutowała we wrześniu. O czym dokładnie opowiada serial i kto w nim występuje?

Słaba oglądalność nowego serialu TVP. "Remiza" okazała się klapą? Wiele wskazuje na to, że nowa produkcja spod szyldu Telewizji Polskiej, nie przypadła do gustu widzom. O czym opowiada "Remiza" i kiedy można oglądać serial?

Zobacz także: "BrzydUla": To już pewne, kto zagra nowego Marka. Czy Ula zdradzi męża? [FOTO]

"Remiza": słaba oglądalność nowego serialu TVP. Produkcja okazała się klapą

Wraz z początkiem września zadebiutowała nowa ramówka Telewizji Polskiej. Wśród nowości znalazł się serial "Remiza". Są juz pierwsze wyniki oglądalności i jak podaje portal wirtualnemedia.pl - produkcję TVP1 ogląda mniej niż 600 tysięcy widzów.

"Remiza" to opowieść o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. W serialu można zobaczyć, jak niosą oni pomoc sąsiadom i okolicznym mieszkańcom. Warto wspomnieć, że każdy odcinek przedstawia odrębną historię, która jest oparta na faktach. Akcja serialu rozgrywa się w Brzezinach.

Serial "Remiza" zadebiutował na antenie TVP1 6 września 2021 roku, więc możliwe, że widzowie jeszcze dadzą produkcji szansę. W serialu w głównych rolach występują Mariusz Czajka i Małgorzata Then-Stępień.

"Remiza": kiedy oglądać serial?

Serial "Remiza" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18.20 na antenie TVP1.

Zobacz także: "Hawkeye": Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Kogo gra polski aktor?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl