Zamknij

„Ranczo” na Netflix. Kiedy słynny polski serial zobaczymy na platformie?

27.11.2020 14:28

„Ranczo” to znany i uznany polski serial komediowy, produkowany przez lata przez TVP. W grudniu serial zadebiutuje też w serwisie Netflix. Ile odcinków będzie dostępnych na platformie?

Ranczo, Artur Barciś, Cezary Żak
fot. Bartosz KRUPA/East News

Ranczo” emitowane było w latach 2006-2016 i doczekało się aż 130 odcinków oraz filmu pełnometrażowego. Jest to opowieść o mieszkańcach miasteczka Wilkowyje oraz różnorodnych perypetiach, które przydarzają się bohaterom. 

Serial rozpoczyna się od przyjazdu młodej kobiety - Lucy Wilskiej – Amerykanki polskiego pochodzenia, która odziedziczyła dworek po zmarłej babci. Produkcja w humorystyczny sposób przygląda się procesowi adaptacji kobiety do warunków polskiej „wsi spokojnej, wsi wesołej”, co przysparza widzowi oraz innym bohaterom wielu momentów do szczerego śmiechu.

Zobacz także

„Ranczo” na Netflix - ile odcinków trafi na platformę?

Wedle informacji prasowej samego serwisu, na platformę trafią wszystkie odcinki serialu. Daje to razem aż 130 epizodów serialu.

W tym miejscu warto przypomnieć też, że na platformie znajduje się już serial, zatytułowany „The Ranch”. Jego tytuł, oznaczający właśnie „ranczo” nie został jednak przetłumaczony na język polski, więc nie powinno być problemu z odnalezieniem swojskiego polskiego „Rancza” w serwisie. „The Ranch” jest natomiast produkcją oryginalną platformy, a jej gwiazdami są Ashton Kutcher i Sam Elliott.

„Ranczo” na Netflix – kiedy premiera?

10 sezonów serialu trafi na polską wersję platformy Netflix już w środę 16 grudnia.

Czytaj także: Netflix podaje nowości na grudzień 2020. Lista premier filmów i seriali