Zamknij

Seriale komediowe to Twój ulubiony gatunek telewizyjny? Sprawdź, jak dobrze znasz produkcje, które zadebiutowały na ekranach po 2000 roku.

Pytanie 1

Z kim była zaręczona Pam, zanim związała się z Jimem?

Pytanie 2

"Figurantka" ("Veep") to polityczna satyra o amerykańskiej polityczce, która za wszelką cenę stara się zostać pierwszą kobietą prezydent USA. Czy ostatecznie zostaje wybrana na ten urząd?

Pytanie 3

Ile było sezonów "Teorii Wielkiego Podrywu"?

Pytanie 4

W serialu "Brooklyn 9-9" co roku odbywa się "halloweenowy skok", w którym od 4. sezonu bohaterowie rywalizują o tytuł świetnego człowieka/geniusza. Kto nigdy nie zdobył tego tytułu?

Pytanie 5

"Jane The Virgin" to parodia wenezuelskiej telenoweli "Juana la Virgen". W Polsce również zrealizowano serial na podstawie "Juana la Virgen". Jego tytuł to:

Pytanie 6

"Wielka" to miejscami prawdziwa historia o:

Pytanie 7

W 2. sezonie serialu "Wspaniała Pani Maisel" tytułowa bohaterka wiąże się z przystojnym i bogatym lekarzem. Dr Benjamina Ettenberga zagrał gwiazdor superbohaterskiej produkcji:

Pytanie 8

Phoebe Waller-Bridge jest gwiazdą serialu "Współczesna dziewczyna" ("Fleabag"), a także jego:

Pytanie 9

W serialu "Jak poznałem waszą matkę" znalazło się wiele elementów zapożyczonych z "Przyjaciół". Co NIE zostało skopiowane z hitu lat 90.?

Pytanie 10

W tytułową rolę w serialu "Unbreakable Kimmy Schmidt" wciela się Ellie Kemper, która była także w stałej obsadzie serialu:

Sprawdź wynik