Zamknij

"Przyjaciółki": odcinek 213 - STRESZCZENIE. Inga wyjeżdża do USA [14.10]

07.10.2021 15:34

Streszczenie 213. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 213. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki": odcinek 213 - STRESZCZENIE. Inga wyjeżdża do USA [14.10]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 213 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 213. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 213 - streszczenie

Streszczenie 213. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Choć Paweł czuje się już lepiej, Anka nie pozwala mu wrócić do pracy i przejmuje wszystkie jego sprawy w kancelarii. Tymczasem Błażej składa Zuzie propozycję - chce, by wyjechała z nim i dziećmi do znajomych na Mazury. Patrycja szykuje się do złożenia zeznań w sprawie pobicia Artura. Jest przerażona widząc, kto reprezentuje napastnika. Inga zaś coraz bardziej martwi się o ojca, który nie daje znaku życia. Postanawia polecieć do USA i zbadać sytuację, a na ten czas Marysia i Hania zostają z ojcami i zupełnie nowymi członkami rodziny. 

loader

Przyjaciółki, odcinek 213 - gdzie i kiedy oglądać?

213. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 14 października 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Teleman.pl