Zamknij

"Przyjaciółki": odcinek 210 - STRESZCZENIE. Plany Hani szokują Ingę [23.09]

16.09.2021 19:18

Streszczenie 210. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 210. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki": odcinek 210 - STRESZCZENIE. Plany Hani szokują Ingę [23.09]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 210 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 210. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 210 - streszczenie

Streszczenie 210. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Artur trafia do szpitala i wciąż nie odzyskuje przytomności. Patrycja nie może uzyskać od lekarzy żadnych informacji, bowiem nie jest do tego upoważniona. Do kobiety dociera również, że nie zna nikogo z jego rodziny. Tymczasem żona Błażeja usiłuje zaprzyjaźnić się z Zuzą, a ta nie ma pojęcia, co o tym myśleć. Inga nie może dogadać się ani z Andrzejem ani Robertem. Hania również się od niej oddala. Podczas spotkania z córką i jej starszym partnerem Maćkiem, Inga poznaje ich plany na przyszłość. Jest w szoku.

loader

Przyjaciółki, odcinek 210 - gdzie i kiedy oglądać?

210. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 23 września 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl