Zamknij

"Przyjaciółki": odcinek 209 - STRESZCZENIE. Inga boi się o życie Sajmona [16.09]

09.09.2021 20:27

Streszczenie 209. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 209. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki": odcinek 209 - STRESZCZENIE. Inga boi się o życie Sajmona [16.09]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 209 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 209. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 209 - streszczenie

Streszczenie 209. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Po nieoczekiwanych oświadczynach, Sajmon nagle znika. Inga jest przerażona. Boi się, że chłopak mógł sobie coś zrobić. Tymczasem Anka zgadza się reprezentować Artura w sądzie. W trakcie służbowego spotkania poznaje wiele interesujących szczegółów z jego przeszłości. Błażej zaś insynuuje, że zna jakieś kompromitujące fakty z przeszłości Zuzy. Okazje się, że wie on o jej epizodzie z narkotykami. W tym czasie Patrycja postanawia spotkać się z Arturem w jego restauracji, by raz na zawsze zakończyć tę znajomość.

loader

Przyjaciółki, odcinek 209 - gdzie i kiedy oglądać?

209. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 16 września 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl