Zamknij

"Przyjaciółki" - odcinek 208 - STRESZCZENIE. Dorotka wyjedzie z Polski? [9.09]

02.09.2021 18:00

Streszczenie 208. odcinka serialu "Przyjaciółki" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 208. odcinka serialu "Przyjaciółki". 

"Przyjaciółki" - odcinek 208 - STRESZCZENIE. Dorotka wyjedzie z Polski? [9.09]
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Przyjaciółki", odcinek 208 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak potoczą się losy głównych bohaterek? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Przyjaciółek" i o której godzinie? Streszczamy 208. odcinek serialu "Przyjaciółki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Przyjaciółki, odcinek 208 - streszczenie

Streszczenie 208. odcinka serialu "Przyjaciółki" prezentuje się następująco:

Artur znów pojawia się w życiu Patrycji. Po tym, jak jego restauracja odniosła sukces, a on sam został gwiazdą programu kulinarnego, jest twarz widnieje na bilbordach w całym mieście. Tymczasem bank, w którym pracuje Zuza zyskuje nowego dyrektora. Okazuje się, że to Konrad - dawny znajomy przyjaciółek, którego ona nigdy nie darzyła sympatią. Dorotka zaś postanawia polecieć na Zanzibar, by dołączyć do Sławka. Nie konsultując się z Ingą, sprzedaje Robertowi swoje udziały w barze. Gruszewska jest wściekła, bowiem uważa, że taki obrót spraw doprowadzi interes do katastrofy

loader

Przyjaciółki, odcinek 208 - gdzie i kiedy oglądać?

208. odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie można obejrzeć w czwartek 9 września 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.05 na kanale Polsat.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl