Zamknij

"Przyjaciółki" jednak nie doczekają się finału? Jest komentarz stacji

Roksana Orlicka
31.03.2022 15:47

"Przyjaciółki" to flagowy serial Polsatu. Niedawno rozeszła się wiadomość, że produkcja doczeka się finału. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zabrała głos w tej sprawie. Jaki zatem los czeka "Przyjaciółki"?

Przyjaciółki
fot. Paweł Wodzynski/East News

"Przyjaciółki" jednak nie doczekają się finału? Niedawno media obiegła wiadomość, że jeden z najważniejszych seriali Polsatu nie doczeka się kontynuacji. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, zabrała głos w tej sprawie.

Zobacz także: Dwa polskie seriale wrócą z nowymi odcinkami na Canal Plus. Kiedy premiery?

"Przyjaciółki" jednak nie doczekają się finału? Jest komentarz stacji

"Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu w 2012 roku. Serial przedstawia losy czterech bohaterek, których życie nie jest usłane różami, ale w każdej trudnej sytuacji mogą liczyć na swoje wsparcie. Niedawno pojawiła się wiadomość, że "Przyjaciółki", z racji na długie lata emisji, mogą się już nie doczekać kontynuacji. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Oficjalnie ogłosiła, że Polsat nie rezygnuje z "Przyjaciółek". Jesienią widzowie zobaczą 20. sezon serialu.

Nina Terentiew udzieliła komentarza portalowi wirtualnemedia.pl, w którym zdradziła dalszy los serialu "Przyjaciółki".

W nawiązaniu do ostatnich doniesień prasowych chcemy zdementować krążącą w mediach informację o zakończeniu produkcji serialu "Przyjaciółki”". "Przyjaciółki" są z nami od dekady. Przez ten czas Inga, Zuza, Patrycja i Anka stały się także wiernymi przyjaciółkami naszych widzów. Jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie uzyskuje produkcja - Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Na ten moment nie jest pewne, ile jeszcze sezonów doczeka się serial.

loader

"Przyjaciółki": kiedy 20. sezon serialu?

20. sezon serialu "Przyjaciółki" ma się ukazać jesienią 2022 roku. Dokładna data premiery nie jest znana. Spodziewać się można, że nowe epizody pojawią się na przełomie września i października.

Zobacz także: Nie tylko "Odwilż". Na HBO Max pojawi się wiele ciekawych europejskich produkcji [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl