Zamknij

"Przyjaciółki": Mateusz Damięcki dołączył do obsady! Kogo zagra w nowych odcinkach?

02.03.2021 12:26

Mateusz Damięcki w obsadzie "Przyjaciółek"! W kogo się wcieli w 17. sezonie serialu? Przedstawiamy szczegóły.

"Przyjaciółki": Mateusz Damięcki dołączył do obsady! Kogo zagra w nowych odcinkach?
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

Mateusz Damięcki dołączył do obsady "Przyjaciółek". Popularny polski aktor wcieli się w nowego bohatera, którego poznamy już w nadchodzących odcinkach. Co wiemy o jego roli? Szczegóły poniżej.

"Przyjaciółki" - Mateusz Damięcki dołączył do obsady

W 17. sezonie serialu "Przyjaciółki" poznamy dwóch nowych bohaterów. W pierwszego z nich wcieli się Jakub Sasak, który namiesza w życiu miłosnym Ingi. W nadchodzących odcinkach pojawi się również Mateusz Damięcki. Aktor zagra postać Błażeja, który będzie związany z wątkiem Zuzy.

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" Zuza zacznie podejrzewać, że jej syn Krzyś choruje na autyzm. W celu zbadania jego dziwnego zachowania uda się do poradni psychologicznej. Podczas jednej z wizyt w placówce pozna właśnie Błażeja. Okaże się, że jego syn cierpi na autyzm. Mężczyzna zaoferuje Zuzie pomóc i wsparcie, jednak czy kobieta je przyjmie? Tego dowiemy się w nowych odcinkach.

"Przyjaciółki" 17. sezon - kiedy premiera nowych odcinków?

Premiera 17. sezonu serialu "Przyjaciółki" odbędzie się w czwartek 4 marca 2021 roku o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. W rolach głównych powrócą Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska.

loader