Zamknij

Małgorzata Socha odchodzi z "Przyjaciółek"? Co się stanie z jej postacią?

07.10.2021 15:24

"Przyjaciółki" bez Ingi? Wydarzenia z 214. odcinka serialu sugerują, że Małgorzata Socha może opuścić obsadę. Co już wiemy?

Małgorzata Socha odchodzi z "Przyjaciółek"? Co się stanie z jej postacią?
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

Małgorzata Socha jest jedną z głównych gwiazd serialu "Przyjaciółki". Produkcja Polsatu niedawno powróciła z 18. sezonem, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce zabraknie w niej czołowej bohaterki. Czy Inga zniknie z serialu?

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha odchodzi z serialu?

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, fani Ingi mają powody do zmartwień. W 214. odcinku "Przyjaciółek" bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę zacznie niepokoić się o swojego ojca. Jerzy (w tej roli Mariusz Bonaszewski), który przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, od jakiegoś czasu nie daje znaku życia. Wszelkie próby kontaktu, podejmowane przez Ingę, zakończą się fiaskiem. Kobieta postanowi zatem polecieć do USA, by sprawdzić, co się stało z ojcem.

Jak się okazuje, o Indze również słuch zaginie. Od chwili jej wyjazdu nikt nie będzie mógł się z nią skontaktować. Czy bohaterka na dobre zniknie z serialu, a Małgorzata Socha opuści szeregi obsady? Przekonamy się.

"Przyjaciółki": gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Przyjaciółek" emitowane są w każdy czwartek o godzinie 21:05 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl