Zamknij
Adam Adamonis z "Przyjaciółek" przeszedł ogromną metamorfozę. Jest nie do poznania [ZDJĘCIA]
  • Adam Adamonis metamorfoza Komisarz Mama
  • Adam Adamonis metamorfoza Komisarz Mama
  • Adam Adamonis metamorfoza Komisarz Mama
  • 6 Zobacz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Adam Adamonis z serialu "Przyjaciółki" przeszedł znaczącą metamorfozę do nowej roli. Jak aktor wygląda w "Komisarz Mama"? Zobaczcie zdjęcia.

Adam Adamonis to gwiazdor serialu "Przyjaciółki", w którym wciela się w przystojnego byłego męża jednej z głównych bohaterek. Fanki serialu mogą przeżyć lekki szok, gdy zobaczą go w nowej roli. Aktor wystąpi bowiem w nadchodzącym odcinku serialu "Komisarz Mama", gdzie będzie wprost nie do poznania

Zobacz także

Adam Adamonis zmienił wygląd do roli w "Komisarz Mama" [ZDJĘCIA]

Andrzej Gruszewski, czyli były mąż Ingi (Małgorzata Socha) w "Przyjaciółkach", skradł serce nie jednej Polki. Teraz aktor wystąpi jednak w nowej roli, do której przeszedł sporą metamorfozę. Mowa o innym hicie Polsatu - "Komisarz Mama".

W 12. odcinku serialu "Komisarz Mama" Adam Adamonis wcieli się w rolę grafficiarza Marcina Piejasa, którego kolega ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Nowy wygląd aktora dotyczy nie tylko jego dość... oryginalnego ubioru, ale także wystrzałowej fryzury. Nie wierzycie? Zajrzycie do naszej galerii zamieszczonej w górnej części artykułu i przekonajcie się sami.

12. odcinek serialu "Komisarz Mama" zostanie wyemitowany w środę 22 września 2021 roku o godzinie 21:05 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/Telewizja Polsat