Zamknij

Matthew Perry ujawnia, co ze specjalnym odcinkiem "Przyjaciół". Są już wstępne daty

13.11.2020 10:54

"Przyjaciele" mieli powrócić w specjalnym odcinku w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że aktorzy nie mogli wrócić na plan. Teraz Matthew Perry podał wstępną datę i zdradził losy produkcji.

Przyjaciele
fot. Friends Everett Collection/East News

"Przyjaciele": Matthew Perry ujawnia, kiedy pojawi się specjalny odcinek serialu. Przypominamy, że miał on mieć premierę w 2020 roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszelkie plany producentów. Teraz serialowy Chandler zdradza, kiedy mniej więcej możemy się doczekać zapowiadanego od miesięcy epizodu.

Zobacz także: "Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. O co chodziło? 

"Przyjaciele": Matthew Perry ujawnia, kiedy pojawi się specjalny odcinek serialu

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych sitcomów w historii telewizji. Serial był emitowany w latach 1994-2004. Przedstawiał on losy Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joeya. Co więcej, produkcja wcale nie traci na popularności, a wręcz zdobywa nowych widzów i bawi kolejne pokolenia.

Od wielu lat plotkowano na temat tego, że serial może doczekać się jeszcze kontynuacji. Niektórzy aktorzy związani z produkcją podchodzili do tego pomysłu sceptycznie, wszystko zmieniło się po 25. rocznicy emisji pierwszego odcinka. Okazało się, że serialowi przyjaciele spotkają się znowu na planie specjalnego odcinka. Jego premiera była wstępnie zaplanowana na drugą połowę 2020 roku. Wiadomo było, że odcinek zostanie nagrany w studiu z udziałem publiczności. Niestety, z powodu pandemii trzeba było odłożyć te plany na później.

Matthew Perry zdradził, że jest już wstępna data. Serial zostanie przeniesiony na 2021 rok.

Spotkanie "Przyjaciół" zostało przeniesione na początek marca. Wygląda na to, że będziemy mieć bardzo pracowity rok - powiedział  podekscytowany Perry.

"Przyjaciele": gdzie będzie można obejrzeć odcinek specjalny?

Odcinek specjalny "Przyjaciół" jeszcze nie ma konkretnej daty. Wiadomo jednak, że będzie on dostępny dla użytkowników platformy HBO Max.

Zobacz także: Przyjaciele: jak obecnie wygląda serialowa Janice, czyli Maggie Wheeler? 

loader

RadioZET.pl/HarpersBaazar.com