Zamknij

Gwiazdor "Przyjaciół" był bliski śmierci? Wyznał to dopiero po latach

19.10.2022 21:39

Matthew Perry jest kojarzony jako ten z największymi problemami z całej obsady "Przyjaciół". Aktor wydaje autobiografię, w której zdradził wiele sekretów. Na jaw wyszło, że był bliski śmierci. Co się stało?

Matthew Perry
fot. Photolink/Courtesy Everett Collection/East News

Gwiazdor "Przyjaciół" był bliski śmierci? Życiorys aktora, który wcielił się w Chandlera, jest przejmujący. Matthew Perry przez lata zmagał się z uzależnieniami. Aktor wyznał, że nie pamięta niektórych dni spędzonych na planie popularnego serialu. Teraz zdradzi więcej w swojej autobiografii. W jednym z wywiadów opowiedział, czego można się spodziewać.

Zobacz także: Matt LeBlanc ma dość. Zrozpaczony gwiazdor "Przyjaciół" rzuca aktorstwo

"Przyjaciele": Matthew Perry był bliski śmierci? Wyznał to dopiero po latach

Matthew Perry wcielał się w latach 1994-2004 w Chandlera w serialu "Przyjaciele". Rola przyniosła mu rozpoznawalność na całym świecie. Jego bohater był odpowiedzialny, spokojny i kontaktowy. Perry, w trakcie kręcenia serialu, zmagał się z wieloma demonami. Aktor nie poradził sobie z przytłaczającą sławą. Wyznał, że bał się ocen innych ludzi, a praca na planie serialu była dla niego niezwykle stresująca.

To wszystko wpędziło aktora w poważne kłopoty. Perry uzależnił się od alkoholu, narkotyków i leków. Na pierwszy odwyk trafił w 1997 roku, czyli w szczycie popularności serialu "Przyjaciele". Matthew Perry zamierza rozliczyć się z przeszłością za pomocą autobiografii o tytule "Friends, Lovers and The Big Terrible Thing", której premiera zbliża się wielkimi krokami. Ma ona trafić do sprzedaży 1 listopada 2022 roku. Jak podaje portal teleshow.wp.pl - jego wspomnienia są szczere i momentami wstrząsające.

Żeby to wszystko zapisać, musiałem poczekać, aż będę całkiem trzeźwy. Wierzę, że to pomoże innym - powiedział w rozmowie z magazynem "People".

Jak podaje portal teleshow.wp.pl - aktor wyznaje w książce, że w 2018 roku był bliski śmierci. Perry walczył o życie po pęknięciu okrężnicy z powodu nadużywania opioidów. Gwiazdor "Przyjaciół" spędził dwa miesiące w śpiączce, a dochodził do siebie przez pięć miesięcy. - Lekarze powiedzieli mojej rodzinie, że mam 2 procent szans na przeżycie - wspomina.

Matthew Perry zapewnia, że wyszedł na prostą, jednak ostrożnie opowiada o dobrych momentach. Uważa, że walka z uzależnieniami jest nierówna. 

"Przyjaciele": gdzie obejrzeć serial?

Serial "Przyjaciele" powstał prawie 30 lat temu, jednak wciąż cieszy się popularnością. Wszystkie dziesięć sezonów można znaleźć na platformie HBO Max.

Zobacz także: HBO zapowiada serialowe hity na kolejne miesiące. Jest rozpiska premier [TYTUŁY]

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Brandon Lee, Heath Ledger, Aaliyah
10 Zobacz galerię
fot. Miramax/Courtesy Everett Collection/East News/ Ferrari Press/East News/Courtesy Everett Collection/East News