Zamknij
Abigail Cowen
  • 10 Zobacz
fot. Jonathan Hession/Netflix

"Przeznaczenie: Saga Winx" to nowy hit na platformie Netflix. W główną bohaterkę, Bloom, wciela się Abigail Cowen. Kim jest ta młoda amerykańska aktorka? Sprawdziliśmy.

"Przeznaczenie: Saga Winx": kim jest Abigail Cowen, która wciela się w Bloom? Nowy serial platformy Netflix, oparty na popularnej kreskówce, bije rekordy popularności. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Nic dziwnego, że zwrócili oni uwagę na wcielającą się w główną bohaterkę Abigail Cowen. Poniżej przybliżamy jej sylwetkę.

Zobacz także: "Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Przeznaczenie: Saga Winx": kim jest Abigail Cowen, która wciela się w Bloom? 

Abigail Cowen dostała główną rolę w serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". Użytkownicy Netflixa na pewno uznali, że młoda aktorka wydaje się im znajoma. 22-latka występowała w serialu "Chilling Adventures of Sabrina", gdzie wcielała się w Dorcas. Jej postać była mroczna i tajemnicza - zawsze miała upięte włosy, sukienkę z białym kołnierzykiem i mocny, ciemny makijaż.

Jednak przełomową rolą w karierze Abigail Cowen może okazać się angaż w serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". W tej produkcji pozornie wygląda jak zwykła nastolatka, ale jej bohaterka ma supermoce i dowiaduje się, że jest wróżką. Pewne jest, że nie jest to ostatnia duża rola młodej Amerykanki. 

Abigail Cowen urodziła się w 1998 roku na Florydzie. Warto wspomnieć, że "Chilling Adventures of Sabrina" oraz "Przeznaczenie: Saga Winx" nie są jedynymi tytułami, w których się pojawiła. Gościła także w "Stranger Things" oraz "The Fosters", ale także w filmie "Wierzę w Ciebie". Prywatnie aktorka interesuje się muzyką i podróżami. Studiowała Public Relations na University of Florida. Niedawno przeniosła się jednak do Los Angeles, by na poważnie zająć się aktorstwem. A jak wygląda Abigail Cowen na co dzień? Można sprawdzić w naszej galerii.

Zobacz także: Netflix podaje nowości na luty 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

loader

RadioZET.pl