Zamknij

"Promyk nadziei" - OBSADA: kto gra w nowym tureckim serialu i o czym on jest?

04.03.2021 13:13
Promyk Nadziei
fot. Materiały prasowe TVP

"Promyk nadziei" to nowy turecki serial, który zastąpi na antenie TVP2 "Więźnia miłości". Jest to opowieść o losach podzielonej rodziny. Szczegółowe informacje dotyczące emisji, fabuły oraz pełną obsadę, można znaleźć poniżej.

"Promyk nadziei" - OBSADA: kto występuje w telenoweli z Turcji? O czym jest nowy turecki serial na TVP2 i jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Odpowiadamy na wszystkie te pytania, podajemy szczegółowe informacje, ale także pełną obsadę serialu "Promyk nadziei".

Zobacz także: "Przysięga": wielkie zmiany w serialu po odejściu głównej aktorki. Co się wydarzy?

"Promyk nadziei" - FABUŁA I OBSADA: o czym jest turecki serial i kto w nim gra?

"Promyk nadziei" to nowy turecki serial, który można oglądać od połowy marca 2021 roku na antenie TVP2. Jest to opowieść o losach rozdzielonej rodziny, która skrywa wiele tajemnic. Omer zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież, następnie trafia do więzienia. Jego żona rodzi dziecko. Okazuje się, że za wszystkim stoi kuzyn Ipek, Halil i jego przebiegła żona. I to właśnie ona chciała rozdzielić Omera i jego ukochaną Ipek. Córka Ipek i Omera trafia pod opiekę Selmy i Kadira. 11 lat później Omer wychodzi z więzienia i chce się zemścić za wyrządzone krzywdy.

W serialu występują: Fatih Ayhan jako Omer, Gulsah Aydin jako Ipek, Isabella Damla Guvenillr (znana polskim widzom jako Elif) jako Bahar, Alev Oraloglu jako Meliha, Elif Tigli jako Peri, Esin Civangil jako Neslihan oraz Ali Yagiz Durmus jako Ozan.

Poniżej można zobaczyć zapowiedź serialu "Promyk nadziei".

"Promyk nadziei": gdzie i kiedy oglądać? [ILE ODCINKÓW]

Serial "Promyk nadziei" będzie emitowany na antenie TVP2 19 marca 2021 roku o godzinie 17.15. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku. Turecka produkcja składa się z 160 odcinków.

Zobacz także: "Więzień miłości" zniknie niedługo z TVP. Znamy tytuł kolejnej produkcji

RadioZET.pl