Zamknij
Urodzona gwiazda
  • Anna Karenina
  • Zniewolona
  • Cena wolności
  • 6 Zobacz
fot. Materiały prasowe TVP

Rosyjskie i ukraińskie seriale podbiły serca polskich widzów. Cieszą się one niesłabnącą popularnością, szczególnie kostiumowe produkcje. Przypominamy tytuły, które zrobiły w Polsce prawdziwą furorę. Oto najpopularniejsze rosyjskie i ukraińskie seriale.

Popularne rosyjskie i ukraińskie seriale. Intrygi, wątki osadzone w odległych czasach i wielkie miłości. Seriale znad wschodniej granicy są uwielbiane przez polskich widzów. W naszej galerii przypominamy tytuły, które okazały się ogromnym sukcesem w Polsce.

Zobacz także: "Sex Education", sezon 4: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie czwarty sezon na Netflixie? [DATA]

Popularne rosyjskie i ukraińskie seriale. TOP 6 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

Rosyjskie i ukraińskie produkcje cieszą się dużym zainteresowaniem polskich widzów, dlatego są regularnie emitowane w Telewizji Polskiej. Prawdziwym fenomenem była "Zniewolona", czyli serial kostiumowy, który został zaprezentowany nawet na festiwalu w Cannes. Opowiada on o losach Katieriny, pięknej i wykształconej dziewczyny, której marzeniem jest odzyskanie wolności.

Obecnie w Telewizji Polskiej zainteresowaniem cieszy się serial "Kozacka miłość". Nie brakuje w nim intryg, zwrotów akcji i wciągających wątków. Z sentymentem widzowie wspominają "Urodzoną gwiazdę" czy "Cenę wolności".

Które jeszcze seriale z Rosji i Ukrainy osiągnęły ogromny sukces w Polsce? W naszej galerii przybliżamy wszystkie tytuły.

loader

Zobacz także: Netflix: „Luna Park” to nowy włoski serial giganta VOD. Czy powtórzy sukces "Summertime"? [WIDEO]

RadioZET.pl