Zamknij

Polskie seriale pokonane przez koronawirusa. Wstrzymano zdjęcia do wielu produkcji

Roksana Orlicka
16.03.2020 14:36

Pandemia koronawirusa nie jest łaskawa dla przemysłu filmowego. Okazuje się, że ucierpiały również polskie seriale. Wstrzymano zdjęcia na planach wielu tytułów. Zdradzamy, o których serialach mowa.

Prace na planach polskich seriali zawieszone przez pandemię koronawirusa
fot. Instagram/@nawspolnej_tvn

Polskie seriale pokonane przez koronawirusa. Wstrzymano zdjęcia do wielu produkcji. W tym jednych z najpopularniejszych seriali. Zdradzamy, które produkcje są zagrożone. 

Zobacz także: Seriale, które pokonał koronawirus. Tych produkcji możemy nie zobaczyć [LISTA TYTUŁÓW] 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Polskie seriale wstrzymane przez koronawirusa 

Pandemia koronawirusa wstrzymała prace na planach wielu filmów i seriali. Nie ominęło to Polski. Prace nad rodzimymi produkcjami również zostały zawieszone. Ucierpią na tym takie seriale jak "Na Wspólnej", "Klan", "Korona królów", "Pierwsza miłość" czy "Leśniczówka". Jak się okazuje, oberwały nie tylko telewizyjne hity. 

Jak podają Wirtualnemedia.pl - Telewizja Polska zawiesiła prace na planach swoich największych hitów, mowa o "Klanie", "Komisarze Alexie", "Koronie królów" czy "Leśniczówce". Zawieszono również pracę aktorów "Barw szczęścia" i "M jak miłość", czyli najchętniej oglądanych polskich seriali. 

Natomiast TVN zrezygnował z kontynuacji "Na Wspólnej" czy "19+". Polsat na razie zawiesił prace na planie "Policjantek i policjantów", "Pierwszej miłości" i "Świętego". Obecna sytuacja wpłynęła także na los seriali HBO i Canal+. Wiadomo już, że wstrzymano pracę na planach seriali "Odwilż" (HBO) i "Klangor" (Canal+).

Na razie nie wiemy, jak długo ta sytuacja potrwa. Wirutalnemedia.pl podają, że producenci seriali na bieżąco monitorują obecną sytuację w kraju. 

 

Zobacz także: Stranger Things 4: pojawiły się pierwsze informacje dotyczące 4. sezonu serialu Netflixa

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/RO