Polskie seriale opanowały Netflix. Co jest obecnie popularne na platformie? [TOP 10]

28.10.2022 12:24

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się polski serial "Gang zielonej rękawiczki". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

Gang zielonej rękawiczki
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: "Na noże 2": Netflix pokazał plakat drugiej części filmu z gwiazdorską obsadą

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Gang zielonej rękawiczki", który przedstawia nietypową i wciągającą historię trzech złodziejek. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszej pozycji znalazł się serial "Gang zielonej rękawiczki". To historia trzech złodziejek. Kobiety dokonują nieudanego skoku, a następnie ukrywają się przed policją w domu opieki, gdzie wpadają na trop okropnej tajemnicy. To kolejny polski serial, który cieszy się ogromną popularnością na platformie Netflix. W obsadzie Małgorzata Potocka, Beata Bandurska i Anna Romantowska.

Drugie miejsce zajmuje "Od zera". Jest to opowieść o losach artystki, która zakochuje się we włoskim kucharzu. W ten sposób poznaje kulturę, ale też dowiaduje się wiele o sobie samej.

Podium zamyka sensacja ostatnich miesięcy, czyli serial "Obserwator". Jest to wstrząsająca opowieść oparta na faktach. Młode małżeństwo wprowadza się do wymarzonego domu - zaciąga na niego kredyt i inwestuje wszystkie pieniądze. Niedługo potem zaczynają otrzymywać listy z groźbami. Okazuje się, że ktoś nieustannie obserwuje ich dom, jest do niego przywiązany i nie podobają mu się zmiany, które wprowadzają nowi lokatorzy. 

Z zestawienia nie wypada natomiast "Dahmer", serial opowiadający o życiu seryjnego mordercy i jego ofiarach. Pozostaje też uwielbiany przez młodych widzów "Psi patrol" i "Wielka Woda" o tzw. powodzi tysiąclecia.

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix

  1. "Gang zielonej rękawiczki"
  2. "Od zera"
  3. "Obserwator"
  4. "Wielka Woda"
  5. "Bogdan Boner: Egzorcysta"
  6. "Dahmer"
  7. "Gabinet osobliwości Guillermo del Toro"
  8. "Miłość jest ślepa"
  9. "Barbarzyńcy"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także: Polacy przygotowują się do Halloween. Jakie filmy oglądają na Netflix? [TOP 10]

loader

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +