Zamknij

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Znamy datę i miejsce pochówku aktora

Maciej Friedrich
02.03.2020 16:08

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Śmierć polskiego aktora była ciosem dla polskiego środowiska artystycznego. Jak poinformował poratl Onet, znane są już data i miejsce pogrzebu gwiazdora "Rancza". 

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Znamy datę i miejsce pochówku aktora
fot. PAP/ Stach Leszczyński

Paweł Królikowski nie żyje. Ceniony polski aktor, uwielbiany przez widzów między innymi jako Kusy z serialu "Ranczo", zmarł w wieku 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat po ciężkiej chorobie. Śmierć gwiazdora była ogromnym ciosem nie tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół, ale też całego polskiego środowiska artystycznego. Pamięć Królikowskiego uczcił między innymi prezes TVP Jacek Kurski

Pogrzeb Pawła Królikowskiego - data i miejsce uroczystości

Jak poinformował portal Onet, znana jest już data pogrzebu Pawła Królikowskiego i miejsce, w którym spocznie aktor. Pogrzeb ma odbyć się 5 marca 2020 roku na warszawskich Powązkach. Informacja miała zostać potwierdzona przez władze nekropolii. Nie znana jest jeszcze dokładna godzina rozpoczęcia uroczystości pogrzebowej. 

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor przegrał walkę z chorobą

Paweł Królikowski zmarł po ciężkiej chorobie. W 205 aktor przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. W grudniu 2019 Królikowski ponownie trafił do szpitala i przebywał na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Niestety, po latach przegrał walkę z chorobą. 

RadioZET.pl/MF